Novinky na trhu: bedna plná dobrot, perfektní marmelády nebo kvalitní alkohol

Další článek s novinkami je tu! Dnes pro vás máme tři zajímavé tipy, které potěší milovníky jídla, pití i dárků obecně. Stejně tak by měli zbystřit fanoušci kvalitních rumů nebo poctivých marmelád. Jako vždy je z čeho vybírat! :)

Zážitek, nadstandardní servis a unikátní produkty

Narozeniny, svátek, výročí, ať už máte jakýkoli důvod k nákupu dárku a lámete si hlavu s jeho výběrem, máme pro vás skvělé řešení. MANBOXEO.CZ nabízí více než 450 druhů originálních dárků pro muže, ženy a děti jakéhokoli věku, které překvapí, pobaví a zaujmou unikátními a originálními produkty. Navíc všechny nabízené produkty jsou vždy skladem a k dodání hned do druhého dne.

Radost pro všechny

Dárek, který zaujme hned na první pohled. Zapomeňte na laciné stuhy, obyčejné mašle, celofán a balicí papír, který hned po rozbalení dárku putuje do koše. MANBOXEO.CZ balí dárky do precizně zpracovaných dřevěných boxů. Dárky pro muže do Beden MANBOXEO s páčidlem, dárky pro ženy do Truhel DAMBOXEO se zámečkem a pilkou a dárky pro děti Beden a Truhel KIDBOXEO.

Výběrové džemy Schwartau v novém kabátku

Prémiové džemy německé značky Schwartau z řady Extra, které se převlékly do nových obalů, zůstávají věrny svému názvu; v jejich extra ovocné chuti opravdu poznáte rozdíl, a to hned po prvním soustu. Je tomu tak díky šťavnatému, pečlivě vybíranému ovoci v kombinaci s generacemi prověřenou recepturou a jedinečným výrobním postupem. Schwartau si uvědomuje, že zodpovědný přístup ke zdraví a přírodě je opravdu důležitý, proto nepoužívá žádná barviva, v džemech nenajdete ani konzervanty a aromata. Vybírat můžete z velkého množství příchutí od těch klasických, jako je jahodová, malinová nebo meruňková, až k méně netradičním, šípku a černému rybízu.

Heffron má novinky: dva rumy a dva ochucené elixíry

Palírna U Zeleného stromu, nejstarší palírna v Evropě, rozšiřuje svou značku Heffron o dva rumy, pětiletý a desetiletý, a dva ochucené elixíry. Na své si přijdou zkušení rumoví nadšenci i ti, kdo dávají přednost sladším chutím a rádi vyzkouší překvapivé kombinace.

Heffron patří mezi nejúspěšnější produkty Palírny U Zeleného stromu. Přestože je na trhu poměrně krátce, stal se v loňském roce druhým nejprodávanějším produktem ve své kategorii.

„Pro milovníky rumů jsme přišli s Heffronem 5YO Rum, který zrál v pečlivě vybraných sudech po americkém bourbonu. Jde o výrazný a zároveň velmi jemný pětiletý rum. Zkušenější „rumaři“ ocení také ušlechtilý Heffron 10YO Rum, který zraje 10 let v pečlivě vybraných sudech po sherry, bourbonu a koňaku. Pro příznivce sladších chutí máme novinky Heffron Coffee, který je spojením kvalitního panamského rumu a čerstvě pražené kávy, a Heffron Coconut s chutí svěžích kokosů z oblasti Karibiku,“ říká Michal Kučera, brand manažer značky Heffron.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty