Mixér: svlečené burgery, rajčatové speciality a káva

Už jste slyšeli, že v mekáči můžete ochutnat burger bez bulky? Úplná novinka, která stojí za zkoušku! Nakoupit si můžete i dobroty ze sýrů nebo kvalitní kávu.

McDonald´s svlékl své burgery. Zákazníci si mohou nově objednat hovězí maso bez housky

Jen těžko byste u společnosti McDonald´s hledali něco více ikonického, než jsou burgery. Nyní ale přišel čas na malou revoluci. Zákazníci v České republice si od 22. července mohou nově objednat Naked burger, tedy nahatou variantu prémiových burgerů. Jako první tedy mohou zákazníci ochutnat Naked burger Clubhouse, konkrétně jeho variantu s hovězím masem. A co na svém tácku u „svlečené“ varianty najdou? Listy salátu Lollo Biondo, omáčku, všechny ostatní ingredience a samozřejmě české 100% hovězí maso. Každý si Naked burger může navíc přizpůsobit podle vlastní představy přidáním nebo odebráním vybraných ingrediencí. Na samoobslužném kiosku si tak přijde na své i zákazník toužící pouze po masu se salátem bez jakýchkoliv omáček.

Rajčatové speciality z La Formaggeria Gran Moravia

Firma Coelsanus vyrábí speciality pro gastronomii už od roku 1955 a jejich špičkovou kvalitou si získala věhlas po celé Itálii. Jejich rajčatové pesto se sýrem ricotta je vhodné především k přípravě rychlých pokrmů – stačí pesto smíchat s těstovinami a máte hotovo. Skvělé také jako základ do dresinků a salátů, na bruschetu nebo ke grilovanému masu. Obsahuje 28 % rajčat a 15 % ricotty.

Pecorino se sušenými rajčaty

Sicilská značka SIFOR používá pro výrobu svého pecorina ovčí mléko od lokálních farmářů, nejinak je tomu u jejich speciality se sušenými rajčaty. Pecorino je známé slanou a výrazně pikantní chutí, a proto si jej nejvíce užijete samotné – jen tak nakrájené na kousky k vínu.

Kolumbia či Papua-Nová Guinea ve vašem šálku

L’OR Origins Collection představuje tři příchutě ze vzdálených koutů světa. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit intenzivní rafinovanou chutí a aroma. Objevte exkluzivní výběr kávy z daleké Jižní Ameriky, Indie anebo Oceánie. Divoké, a přitom úrodné svahy Kolumbie byly inspirací pro vznik kávy COLOMBIA.

Dechberoucí vrchoviny Papuy-Nové Guiney jsou inspirací pro stvoření nové kávy PAPUA NEW GUINEA. Unikátní směs zrn s neodolatelnou chutí a sladkou vůní pocházející z úrodných sopečných svahů, kde se tato kávová zrna pěstují. S šálkem PAPUA NEW GUINEA objevíte skutečný kávový ráj.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty