4 tipy, které potěší vašeho čtyřnohého parťáka

Snažíte se vašim mazlíčkům dopřát to nejlepší? Tak to určitě oceníte naše čtyři nové tipy – najdete mezi nimi dva e-shopy s kvalitnímu pamlsky i krmivem, ale také pekárnu a cukrárnu s domácími dortíky. Váš pes bude v sedmém nebi!

Dogsie

Dogsie vzniklo v létě roku 2016 jako projekt dvou studentů České zemědělské univerzity v Praze. Chtěli reagovat na přeplněný stav českých útulků a negativní trend množíren. Napadlo je, že by mohli rozdávat psí radost a zároveň tím i něco změnit. Rozhodli se proto vytvořit projekt, který funguje na principu pravidelného odměňování psích kamarádů kvalitními a zdravými pamlsky.

Páníčkům pravidelně přijde balíček plný dobrot (a nejen těch) domů, oni se nemusí o nic starat a jejich mazlíčci mají stále co mlsat. Projekt je provázán se spolky Pes Nejvěrnější Přítel nebo Dočasky.cz, aby jim tak mohli ze zisků pomáhat v řešení aktuálních problémů. Koncept je tedy velmi jednoduchý. Každý měsíc zasílají lidem informace o vybrané částce a konkrétní pomoci prostřednictvím partnerů.

webové stránky

4 nohy

Domácí dílnu 4 nohy založili tři lidé a pět bytůstek ze zvířecí říše. Zaměřují se na výrobu zdravých, sušených pamlsků s vysokým obsahem masa, sušené (opravdové) maso a další doplňky k BARFování. Masovou moučku, pšenici a kukuřice tu nenajdete, stejně jako konzervanty, změkčovadla nebo barviva. Těšit se můžete na suroviny s jasným původem od českých farmářů v potravinářské kvalitě. A pokud chcete mít vybavení kompletní, na e-shopu najdete i přírodní kosmetiku.

webové stránky

Dogtown

Dogtown je v podstatě takové psí městečko, které najdete na pražské Letné. Vaši čtyřnozí kamarádi tu najdou vše – od kamenné prodejny s kvalitním zbožím pro psy přes kadeřníka či lázně až po psí pekárnu s denně čerstvými domácími pamlsky. Vybraný sortiment můžete pořídit i online prostřednictvím e-shopu. V nabídce mají muffiny, plněné koláčky, perníčky, narozeninové dorty a velmi oblíbené vánoční nebo velikonoční cukroví. Zdobí je zeleninovými krémy a různými semínky. Dále můžete nakoupit zásoby sušeného masa a vnitřností.

webové stránky

Letenské náměstí 1, Praha

Punťova psí cukrárna

Punťova psí cukrárna je místo, kam mohou vzít pejsci své páníčky na kávu a dort. Místní specialitou jsou domácí psí pamlsky z masa, aspikové i pečené dorty, muffiny a jiné masové i bezmasé psí pochutiny. Nepoužívají žádné chemické konzervanty, aromatické látky a umělá barviva. Vše je upečeno a připraveno s láskou. Kromě sortimentu pro čtyřnohé zákazníky zde nabízejí i dvounožcům možnost posedět u kávy a dortíku.

Facebook

Koněvova 250, Praha

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty