návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Darujte zážitek: Vaření pod vedením samotného mistra asijské kuchyně

Vaření s mistrem asijské kuchyně
Autor: archiv Sasazu Vaření s mistrem asijské kuchyně
Asijská fusion restaurace SaSaZu již řadu let láká své návštěvníky na originální recepty šéfkuchaře Andy Tana. Každý měsíc se v restauraci konají kurzy vaření pod jeho vedením, ve kterých samotný mistr odtajní některá ze svých tajemství, která dělají jeho pokrmy tak chutnými.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Restaurace SaSaZu je alchymií chutí, barev, vášně a designu, které společně vytvářejí nezapomenutelný zážitek. Inspirace pochází z ulic jihovýchodní Asie, místního života, kultury a zvyků. Cenami ověnčená restaurace je založená na pěti technikách asijské kuchyně a vždy používá jen nejčerstvější ingredience.

Vaření s mistrem asijské kuchyně  Foto: Výběr z menu restaurace SaSaZu. Foto: archiv SaSaZu

Vaření s mistrem asijské kuchyně 4 Foto:

Šéfkuchařem je rodilý Indonésan Andy Tan, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších expertů na jihovýchodní kuchyni u nás. Restaurace nabízí i kurzy vaření pod jeho vedením, které jsou pořádány pravidelně jednou do měsíce. „Každý měsíc se na kurzy vaření velmi těším. Práce s lidmi je pro mě inspirací a baví mě, že trochu know-how můžu předat i dál,“ tvrdí Andy Tan.

V průběhu kurzu se připravuje tříchodové menu. Šéfkuchař odkryje pár ze svých tajemství, která dělají jídla tak chutnými. Hosté si společně připraví jednu rolku a dva sytější pokrmy, které pak společně poobědvají. Pomocný personál je k dispozici po celou dobu konání kurzu a všichni se snaží, aby každý účastník měl tu nejlepší péči. Součástí kurzu je i krátká ukázka práce za barem pod vedením zkušeného barmana. Společně namíchají jeden ze signature koktejlů.

Kurzy probíhají v hlavní části restaurace, takže návštěvníci si tak mohou užít příjemné prostředí designového a autentického interiéru. Na kurz je nutné se dopředu registrovat s platným voucherem, který je možné zakoupit jak v restauraci, tak na webových stránkách.

Interier restaurace Sasazu Foto: Interier restaurace SaSaZu. Foto: archiv SaSaZu

PR, (klam)

Související témata: škola vaření , kurzy vaření , SaSaZu , asijská kuchyně , tipy na dárky , restaurace Sasazu
Reklama