zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Vaření s mistrem asijské kuchyně
Autor: archiv Sasazu Vaření s mistrem asijské kuchyně

Darujte zážitek: Vaření pod vedením samotného mistra asijské kuchyně

Asijská fusion restaurace SaSaZu již řadu let láká své návštěvníky na originální recepty šéfkuchaře Andy Tana. Každý měsíc se v restauraci konají kurzy vaření pod jeho vedením, ve kterých samotný mistr odtajní některá ze svých tajemství, která dělají jeho pokrmy tak chutnými.
klaram , 29.11.2017

reklama

Restaurace SaSaZu je alchymií chutí, barev, vášně a designu, které společně vytvářejí nezapomenutelný zážitek. Inspirace pochází z ulic jihovýchodní Asie, místního života, kultury a zvyků. Cenami ověnčená restaurace je založená na pěti technikách asijské kuchyně a vždy používá jen nejčerstvější ingredience.

Vaření s mistrem asijské kuchyně  Foto: Výběr z menu restaurace SaSaZu. Foto: archiv SaSaZu

Vaření s mistrem asijské kuchyně 4 Foto:

Šéfkuchařem je rodilý Indonésan Andy Tan, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších expertů na jihovýchodní kuchyni u nás. Restaurace nabízí i kurzy vaření pod jeho vedením, které jsou pořádány pravidelně jednou do měsíce. „Každý měsíc se na kurzy vaření velmi těším. Práce s lidmi je pro mě inspirací a baví mě, že trochu know-how můžu předat i dál,“ tvrdí Andy Tan.

V průběhu kurzu se připravuje tříchodové menu. Šéfkuchař odkryje pár ze svých tajemství, která dělají jídla tak chutnými. Hosté si společně připraví jednu rolku a dva sytější pokrmy, které pak společně poobědvají. Pomocný personál je k dispozici po celou dobu konání kurzu a všichni se snaží, aby každý účastník měl tu nejlepší péči. Součástí kurzu je i krátká ukázka práce za barem pod vedením zkušeného barmana. Společně namíchají jeden ze signature koktejlů.

Kurzy probíhají v hlavní části restaurace, takže návštěvníci si tak mohou užít příjemné prostředí designového a autentického interiéru. Na kurz je nutné se dopředu registrovat s platným voucherem, který je možné zakoupit jak v restauraci, tak na webových stránkách.

Interier restaurace Sasazu Foto: Interier restaurace SaSaZu. Foto: archiv SaSaZu

PR, (klam)

reklama

Související témata: škola vaření , kurzy vaření , SaSaZu , asijská kuchyně , tipy na dárky , restaurace Sasazu

reklama

Přečtěte si také