Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 24.–30. března

Tipy na gastro akce 24.-30.3.
Tipy na gastro akce 24.-30.3. Autor: Thinkstock
První astrologicky jarní týden nabízí gastro akce, které uspokojí milovníky dobrého jídla i lahodných moků. Můžete ochutnat irské speciality, dobroty z mandlí, ale i luxusní menu známých šéfkuchařů. Kromě kvalitních českých a moravských vín je na výběr i ochutnávka slivovice.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Irský kulturní festival

24.‒28. března 2014, Ostrava, region moravskoslezský

Irský kulturní festival se koná u příležitosti dne svatého Patrika, který si Irové po celém světě připomínají 17. března na počest patrona své země. Do bohatého programu festivalu jsou zařazeny ukázky irských tanců, hudby, literatury i promítání irských filmů. Ochuzeni nebudete ani o irské speciality – hotel Brioni připravil speciální irské menu. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 24.-30.3. 6

Vinařství roku 2013

Tipy na gastro akce 24.-30.3. 5

27. března 2014, Veletržní palác, Národní galerie, Praha

Jste zvědavi, jak si v minulém roce vedlo vaše oblíbené vinařství? Na galavečeru Vinařství roku 2013 proběhne oficiální vyhlášení výsledků Vinařství roku 2013 a jednotlivých soutěžních kategorií. Poté vás čeká pochůzková degustace vín finalistů této prestižní vinařské soutěže a Salonu vín ČR 2014. Zaujme i prodejní výstava umělecky ztvárněných vík soudků na víno. Více informací najdete ZDE.

Lúcký košt trnek

29. března 2014, Louka nad Veličkou, region jihomoravský

Trnky, kam oko dohlédne! V Louce nad Veličkou pro vás chystají již 8. ročník Lúckého koštu trnek. Okoštovat budete moci trnková povidla, slivovici z trnek, nebo sladkosti, buchty a další jídla připravovaná z trnek. Svými vzorky přispějí i hosté ze Slovenska a z Olomouce. Nebude chybět doprovodný program, vystoupí například mužské sbory či cimbálová muzika. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 24.-30.3. 2

Tipy na gastro akce 24.-30.3. 3Slavnosti mandloní a vína

29. března 2014, Hustopeče, region jihomoravský

Na slavnostech mandloní a vína vás čeká celodenní program, řemeslný jarmark, kulinářská show či romantická vycházka do mandloňových sadů… Vybrané restaurace vám naservírují mandlové menu a místní vinaři vás pozvou na ochutnávku vín do svých sklípků. Proběhne i soutěž O nejlepší recept na mandlový dezert a soutěž O zlatou mandli. Více informací najdete ZDE.

Degustace 5 šéfkuchařů

29. března 2014, Hradec Králové, region královéhradecký

V průběhu jednoho večera se o vás postará hned pět špičkových šéfkuchařů! Každý z nich se soustředí na jinou kuchyni, a proto se můžete těšit na nezapomenutelné spojení právě těchto pěti gastronomických směrů. Pro zájemce bude připravena možnost degustace vín korespondujících s připravovanými specialitami pod taktovkou Zdeňka Janečka. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 24.-30.3. 4

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama