reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Tipy na gastro akce 10.-16.2.
Autor: Thinkstock Tipy na gastro akce 10.-16.2.

Tipy na gastro akce v týdnu 10.–16. února

Celý týden se nese v duchu masopustního veselí i romantických večeří v rámci svátku zamilovaných. Pokud se chystáte na jedno nebo druhé, z níže uvedeného výčtu zabijačkových pochoutek, koláčů i afrodiziakálních menu si jistě vyberete!
klaram , Vydáno: 10.02.2014

reklama

Reprezentační slavnosti piva v Táboře

10.–15. února 2014, 24. ročník, hotel Palcát a Jihočeská univerzita, Tábor, region jihočeský

Pokud chcete piva nejen ochutnávat, ale také se o nich něco dozvědět, pak se vydejte na pivní slavnosti, které se konají po celý týden v městě Táboře. Na jednom z největších setkání v republice budete moci vyslechnout fundovaný výklad odborníků, obchodníků a setkat se s milovníky piva ze všech koutů země i ze zahraničí. K ochutnání bude mok velkých i malých pivovarů z tuzemska i z ciziny. Více informací najdete ZDE.

Valentýnské menu v restauraci Argument

Tipy na gastro akce 10.-16.2.  Foto: Thinkstock14. února 2014, Argument Restaurant Café, Bubenečská 19, Praha 6

Dejvická restaurace Argument je jedna z našich oblíbených – kvalita pokrmů je zde víceméně konstantní (velmi dobrá), místo je příjemné, obsluha milá, a proto hledáte-li to pravé místo, kam se svou láskou vyrazit na večerní romantiku, doporučit můžeme právě valentýnské menu v Argumentu. Na talíři se vám objeví například carpaccio z kanadského humra s mangovým pyré nebo jemný krém z jeruzalémských artyčoků doplněný kaviárem huňáčka severního. Více informací najdete ZDE.

Valentýnské vaření pro zadané i nezadané

14. února 2014, Chefparade +, Pražská tržnice, budova č. 36, Praha 7

Svátek zamilovaných nemusíte nutně trávit jen v restauraci při svíčkách. Máte-li chuť na aktivně stráveného Valentýna, vydejte se na vaření pro zadané i nezadané do Pražské tržnice. U lásky ale přeci jen zůstane. Renomovaní kuchaři vás naučí připravit dokonalé pokrmy na první velké rande nebo na slavnostní večeři. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 10.-16.2.  Foto: Thinkstock

Masopust v Roztokách a Úněticích

14.–15. února 2014, již 17. ročník, Roztoky, Únětice, region středočeský

Minulý rok jsme si uněticko-roztocký masopust plný úsměvů, veselí, dobrého jídla, hravých masek, to vše spojené se slunnou procházkou v krásné přírodě, nemohli vynachválit, a proto se na něj tento rok chystáme znovu. Doufáme, že budou k mání pořád stejně tak dobré koláče, klobásy i řízky. A co teprve unětické pivo! Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 10.-16.2.  Foto: ThinkstockMáslovický masopust

15. února 2014, náves, Máslovice, region středočeský

Dalším z mnohých masopustů, na které se můžete tento víkend vydat, je ten Máslovický. Největším lákadlem je zde jistě zabijačka na návsi i tradiční průvod masek. A když už v těch Máslovicích budete, nenechte si ujít Muzeum másla, které je jediné svého druhu ve střední Evropě. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

reklama

reklama

Přečtěte si také