Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Předvelikonoční Seafood festival se koná už tuto sobotu!

Předvelikonoční Seafood festival
Předvelikonoční Seafood festival Autor: Thinkstock
28. března se na náměstí Jiřího z Poděbrad uskuteční Předvelikonoční Seafood Festival. V období předvelikonočního půstu budou návštěvníky čekat pokrmy z mořských plodů a ryb, stejně jako nejčerstvější suroviny.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Svou účast již potvrdila velká jména pražské seafood a rybí gastronomie, jako jsou Aromi La Bottega, Sushi Time, Rest, Hanil Seefood, Blue Flord, Chorvatskeryby.cz, Chefparade, Budapešť a mnoho dalších.

Festival se uskuteční ve spolupráci s generálním partnerem Městskou částí Praha 3, a kromě kvalitní gastronomie, vhodné i pro postní období, se návštěvníci mohou těšit také na bohatý doprovodný program. Středomořskou atmosféru doplní živá chorvatská kapela Feral a její hosté, chybět nebudou přednášky o přípravě ryb a mořských plodů a kuchařské show.

Předvelikonoční Seafood festival 2 Foto:

Kromě delikates k degustaci návštěvníci ocení také unikátní trh s čerstvými rybami, mořskými plody, vínem a farmářským trhem. Přímořskou atmosféru si tak budou moci vychutnat i doma.

Organizátory festivalu jsou Městská část Praha 3 a Chorvatskeryby.cz. Hlavním cílem, kromě příjemné sousedské zábavy, je podpora myšlenek propojení a prezentace různých kultur skrze jejich kuchyně, a také představení rybí a seafood gastronomie jako ideální pro předvelikonoční období, i pro zdravý životní styl po zbytek roku.

Předvelikonoční Seafood festival 3 Foto:

Připravila Klára Michalová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama