reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019
Autor: archiv Burgerfest Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019

Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019 uvádí opět nejmasožravější akci roku se zážitkem pro celou rodinu

Již 8. ročník legendárního Burgerfestu proběhne opět na Křižíkově fontáně na Výstavišti v Praze Holešovicích a to o víkendu 7.–8. září. Těš se na osvědčený burgrárny, ale i podniky s novými nápady, protože všichni se budou snažit pro tebe přichystat ty nejlepší gurmet burgery, co dovedou.

Smlsneš si na klasice jako bacon cheese, vytuněným burgeru s JD omáčkou, na trhaným vepřovým nebo možná na grilovaný chobotnici a to všechno v pořádný řemeslný bulce od šikovnýho pekaře. Myslíme i na vegoše, vegany, frutariány, bezlepkáče, prostě na všechny milovníky dobrýho jídla a pohodový atmosféry. Po pořádným burgerovým nářezu se ještě odměň třeba donutem, rolovanou zmrzkou nebo makronkou s lahodným kafíčkem. Pivaři si přijdou na svý a tentokrát mají možnost ochutnat z široký nabídky mini pivovarů. Prostě pivo, víno, limo poteče proudem. Je chuť na něco ostřejšího? Neváhej a skoč do trucku plnýho tý nej whiskey – Jack Daniel’s, kde tě určitě nezklamou a ještě se tam pobavíš.

Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019
Autor: archiv Burgerfest Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019

„Každý rok chceme Burgerfest posunout dál, výš, představit všem grilovací trendy, co hýbou světem. Proto i letos to bude stát za to. Během těch pár let se nám i díky návštěvníkům, podařilo v srdci Evropy vytvořit akci, která je světově známá a vyhledávaná. Tradičně máme připraveno spoustu aktivit, takže se dá vyzkoušet basebalový odpal, zahrát americký fotbal, projet se v americkým Humwee nebo si zasoutěžit a vyhrát obytný karavan na týden. A proč to všechno vlastně děláme? Protože My v hovězí věříme!“ říká zakladatel, vizionář, šéfkuchař i světoběžník v jedné osobě Zdeněk Střížek.

BURGERFEST 2018
BURGERFEST 2018

Novinkou ročníku je speciální BBQ Contest dle pravidel KCBS, což je největší soutěžní BBQ organizace na světě sídlící v americkém Kansasu. Evropské týmy se během víkendu utkají hned ve čtyřech grilovacích disciplínách o mistra BBQ. Máme i malou ochutnávku našláplýho programu, plnýho fajn hudby od kapel jako Lake Malawi, Oli Alchemy nebo třeba Sendwitch. Kuchařské show v podání gril masterů z celýho světa, ale i našich hvězdných šéfkuchařů. Vystoupí například kapitán českého Národního týmu kuchařů a cukrářů Honza Horký, který předvede svůj um spolu s německým grill masterem Karlem Heinzem z Mnichova. Nebude chybět vystoupení kluků z Na Stojáka i oblíbené soutěže a mnoho dalšího. Jo a nezapomeň vzít všechny děti s sebou, nejenomže se svým bejbypankem vystoupí Kašpárek v rohlíku, ale v Primáčkově dětské zóně bude pro ně přichystáno spoustu zábavy, takže si v klidu vychutnáte svoje jídlo i drink.

Kupuj vstupenky v předprodeji, letos k tomu dost ušetříš. Sleduj náš Facebook a web a po akci dej vědět fotkou s burgerem označenou #burgerfestprague.

Burgerfest 2019 Křižíkova fontána Výstaviště Praha
Burgerfest 2019 Křižíkova fontána Výstaviště Praha
Související témata: Burgerfest 2019 , Burger fest

reklama

Přečtěte si také