Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Novinky na trhu: podzimní menu, limitovaná edice vodky i večeře od kosti

Novinky na trhu: podzimní menu, limitovaná edice i večeře od kosti
Novinky na trhu: podzimní menu, limitovaná edice i večeře od kosti Autor: TZ
Chladnější počasí je tu, o tom není pochyb. Máme pro vás tipy na nová menu v podnicích, jejich jídla jsou v lezavém počasí to pravé. K tomu jedna limitovaná edice vodky a nějaká ta káva – to jsou naše novinky na trhu! :)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skandinávský styl v kuchyni Bageterie Boulevard

Skandinávská kuchyně je u nás známá zejména vyhlášenými masovými kuličkami s brusinkovou omáčkou, a přitom je nám svým složením bližší než kořeněné pokrmy z jihu Evropy. V severské kuchyni nechybí dobrý chleba, hlavně vepřové maso a samozřejmě ryby a ani námi milované houby. A všechny tyto ingredience najdete i v novém podzimním Chef Menu Bageterie Boulevard, které se inspirovalo právě kuchyněmi skandinávských zemí. O jeho složení se tentokrát postaral šéfkuchař Marek Raditsch, Executive Chef restaurací Kampa Group, známý také jako porotce televizní soutěže Master Chef. Nové menu můžete ochutnat na všech pobočkách Bageterie Boulevard až do konce roku 2017 – jako například telecí Frikadeller, vepřové karé a další.

Novinky na trhu: podzimní menu, limitovaná edice i večeře od kosti 2 Foto:

Limitovaná edice Absolut Uncover

Absolut vodka uvádí novou limitovanou edici svých lahví. Své legendární tělo zahalila do modrých Absolut třpytek, které dokážou i obyčejnou noc proměnit v nezapomenutelnou párty: představujeme vám Absolut Uncover.

Chcete být králem večírku? Pak se vám to jistě podaří s novou limitovanou edicí Absolut Uncover, která se díky svému blýskavému materiálu stane středobodem každé párty. Nečekané možnosti odhaluje již interaktivní obal, na který můžete díky materiálu z otočných flitrů nakreslit jiskrný vzkaz, věnování nebo obrázek. Kreativitě se meze nekladou. V ČR můžete Absolut Uncover Limited Edition zakoupit ve vybraných barech po celé ČR, ve vybraných obchodních řetězcích a na webu Prestige Selection.
 Na tomto e-shopu pak za cenu 429 korun.

Nové zimní menu v Jam and Co.

Je čas na změnu a prohřátí. V Jam and Co. testovali řadu receptů a vybrali pro vás ty nejzajímavější – jídla připravená podle nich najdete na novém zimním menu. Celé se nese v duchu jednoduchosti, ale také plnosti chutí. Těšit se můžete například na hovězí tatarák, trhaný krůtí konfit, jelení wontony, polévku ramen nebo hovězí burger s houbami! Nemůžou chybět ani stálice jako buns s bůčkem, wasabi a nakládanými okurkami, grilované krevety v pařeném bunu, velké curry s loupanou plecí a jasmínovou rýží nebo vegetariánské edamame nově s grilovaným květákem a sezamem.

Novinky na trhu: podzimní menu, limitovaná edice i večeře od kosti 3 Foto:

Večeře od kosti

Řezníci a kuchaři z Kantýny si připravili novinku pro opravdové milovníky masa – Večeři od kosti. Každý z deseti chodů prezentuje sám řezník – může tak hostům zodpovědět všechny otázky a má pro ně i spoustu překvapení. Večeři v Kantýně sestavili tak, aby nabídla to nejlepší z toho, co tu běžně uvidíte na pultu, ale i speciality připravené jen pro tuto degustační večeři. Každý den od 19 hodin nabízí Kantýna řeznické podpultovky, kuchařské chuťovky i oblíbené klasiky v netradičním pojetí. Všechno v duchu „od rypáčku po kopýtka“, grilované na ohni a často servírované doprostřed stolu. Večeře je komorní a neformální záležitostí. Prostírá se nanejvýš pro dvanáct hostů a ti se pro tento večer stávají spolustolovníky. Výjimečný je kontakt s mistrem řezníkem, který je v průběhu večeře neustále po ruce. Vstupenky na Večeři od kosti koupíte na portálu GoOut.cz nebo přímo v Kantýně.

Novinky na trhu: podzimní menu, limitovaná edice i večeře od kosti 4 Foto:

Kávovary Arabica

Plně automatické kávovary ARABICA značky KRUPS přinesou do vaší domácnosti dokonalost. Příprava espressa, lunga, cappuccina a dalších kávových nápojů s perfektně našlehanou mléčnou pěnou bude jako zábavná hra: snadné díky praktickému ovládání přístroje pomocí LCD displeje, přitom napínavé díky mnoha možnostem experimentování a hledání optimálních chutí i vůní. Navíc oba přístroje jsou velice elegantní, příjemně vyladí atmosféru interiéru vašeho domova.

Přístroje umožňují třístupňovou regulaci hrubosti mletí, nastavit lze i teplotu nápoje. Kompaktní Thermoblock System zajistí nahřátí přístroje během několika sekund po zapnutí. Patentovaný hydraulický systém Ultraflat Tamping se postará o co nejsilnější stlačení kávy, které je důležité pro optimální extrakci aromat. Parní tryska, jejíž čištění je snadné, praktické a hygienické, tvoří poslední krok přípravy celé řady nápojů a umožní vám dopřát si cappuccino s hustou pěnou. Mimořádně příjemné je automatické čištění pomocí funkce AutoClean, která zvyšuje životnost kávovaru a dotváří kompletní servis pro vaše pohodlí. Doporučená cena obou kávovarů této řady je 14 999 korun.

Připravila Tereza Pánková

Související témata: tipy , gastronomie , novinky , produkty , novinky na trhu , gastrotrh
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama