Mixér: Sbírka potravin, rozvoz nebo odlehčené jarní menu

Chcete přispět na dobrou věc? Nově můžete zaslat balíček v rámci sbírky potravin klidně online! To, ale i několik dalších novinek pro vás přinášíme v dnešním Mixéru!

Manifesto Market zahajuje rozvoz až na váš stůl se službou Wolt

Vybrané chutě a gastronomické recepty z Manifesta si můžete objednat až na domácí stůl nebo do kanceláře. Ačkoli je Manifesto otevřeno téměř celoročně a za každého počasí, jsou situace, kdy je pohodlnější nebo příhodnější jídlo si objednat. A tady přijde na řadu služba Wolt, která bude z Manifesta rozvážet exkluzivně. V aplikaci a na webu Wolt bude nabídka z Manifesta snadno k nalezení v úvodu uvítací obrazovky a doručovat se bude v okruhu do přibližně 3 km od Manifesta na Florenci. Průměrná doba doručení bude kolem půl hodiny, v závislosti na vzdálenosti. Základní cena za doručení 39 Kč pokryje okruh do vzdálenosti 1,5 km.

Sbírka potravin poprvé přes internet!

Letos můžete poprvé pomáhat lidem v nouzi i přes online obchod. Do sbírky potravin se zapojil i největší domácí internetový supermarket Rohlik.cz. Připravil pět charitativních balíčků v hodnotě 300 a 500 Kč, které rychle a snadno přidáte ke svému nákupu, a pomůžete tak maminkám samoživitelkám, opuštěným seniorům, postiženým nebo lidem bez domova. Akce potrvá do 24. května. Tři balíčky jsou univerzální a už podle názvu poznáte, na co jsou určeny a na co tedy přispějete. Například balíček Základní potravinová pomoc za 500 Kč obsahuje trvanlivé potraviny pro přípravu jednoduchých a sytých jídel. Tedy těstoviny, mouku, rýži, čočku, olej a masové konzervy.

VAPIANO představuje odlehčené jarně-letní menu: vládnou mu chřestové speciality a cuketové zoodles!

Slunce budiž pochváleno! A nové, odlehčené menu, které spolu s ním právě přichází do VAPIANA, také! Je velmi svěží, je barevné a chuťově vytříbené i dokonale vyvážené a připravované z dokonale čerstvých ingrediencí. Své si v něm najdou gurmáni i vyznavači zdravého životního stylu. Hlavní roli totiž nově na jídelním lístku ve VAPIANU hrají fantastické chřestové speciality a také zoodles: perfektní cuketová „pasta“, která chutná jako božská mana, ale je „low-carb“ a nemá takřka žádné kalorie!

Terasa Mama Shelter v Praze je otevřena!

Mama Shelter Praha je skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Jejich terasa je přesně to místo, kde můžete začínat den s ranní kávou a užít si snídani. Nabízejí širokou nabídku domácího pečiva, vajíček na nejrůznější způsoby, velké množství druhů sýrů a uzenin, ovoce, zeleninu a ještě mnohem více. V klidu si vypijte váš šálek kávy a nechte sluníčko, aby vás nabilo energií. Přes oběd si můžete pochutnat na zdravé nabídce, vybírat můžete třeba mezi populární Poke Bowl a nejrůznějšími saláty od tradičního šopského po čočkový se ztraceným vejcem. Navíc je jaro, tak proč si nedat třeba jarní závitky! Na menu najdete i další skvělé věci jako kuřecí a zeleninové gyozas, hummus s chlebem focaccia, tuna tataki a italskou burratu.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty