návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky! Vybrali jsme ty nejkrásnější doplňky do kuchyně

Tipy na vánoční dárky - kuchyňské doplňky
Autor: Thinkstock Tipy na vánoční dárky - kuchyňské doplňky
Vánoce se nezadržitelně blíží a je načase začít vybírat vánoční dárky pro vaše nejbližší. Pokud rádi vaříte a zároveň se obklopujete hezkými kousky do bytu, máte vyhráno. Nabídka doplňků do kuchyně nebo ke stolování je široká.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná až moc... :) Proto jsme za vás udělali pečlivý předvýběr, z kterého si určitě vyberete ty nejzajímavější a nejstylovější dárky.

Milovníky vaření nikdy neurazíte vychytaným a praktickým náčiním, které při vaření ulehčí práci. Co třeba hezký litinový hmoždíř nebo hrnec, v kterém je radost vařit? Nepodceňujte ani výběr malých domácích spotřebičů. I varná konvice může být designový skvost. A pořádný robot udělá radost nakonec i vám, až vám díky němu bude třeba maminka péct ty nejlepší koláče.

Pro ty, co si potrpí na kvalitní kávu, jsme našli také pár skvostných kousků. Mlýnek na kávu, mokka konvička nebo překapávač na slow brew coffee určitě v domácnosti kávoholika najdou své čestné místo.

A pak je tu plejáda krásných kousků určených ke stolování. Prkýnka z ušlechtilého dřeva, čajová konvička s vtipným potiskem, postříbřená lžička s raženým mottem...

Většinu z dárků můžete objednat v online obchodech z pohodlí domova. A to se během předvánočního "běsnění" určitě hodí :)

Je toho spoustu a stačí si jen vybrat, čím své blízké potěšíte pod stromečkem. Inspirujte se v této fotogalerii:

[[nid:]] Připravila Klára Michalová

Související témata: vnoční dárky , kuchyňské doplňky , doplňky do kuchyně
Reklama