reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Znáte havajské poke?
Autor: istockphoto.com Znáte havajské poke?

Láká vás havajské poke? Víme, kde ho ochutnáte!

S havajským poke se roztrhnul Instagram! Víte ale, kde si ho můžete dopřát? My pro vás dnes máme tipy na tři místa, kde se tomuto chutnému pokrmu věnují.
tereza_pankova , 18.10.2018

reklama

Poke Haus

Dlouho očekávané se stalo skutečností! Poke Haus již otevřel vlastní podnik! Během léta jste si jejich poke mohli dát například v Manifestu, ale nyní už přesně víte, kam vyrazit. Sestavte si vlastní poke podle chuti, třeba z lososa, přidejte slušné množství posypů a zalijte jednou z chutných omáček. Čerstvé ingredience jsou samozřejmostí!

Odborů 2, Praha

Facebook

Poke od Poke Haus
Autor: fb Poke od Poke Haus

The Bowls

Co je podstatou podniku The Bowls? Všechno jídlo, které si zde objednáte, dostanete do misky! Kromě snídaní v podobě smoothie bowls a salátů tu najdete právě i dva druhy havajského poke. Vybrat si můžete tradiční verzi Tuna Poke s čerstvým tuňákem, kterého navíc doplňuje třeba mango salsa. Pro vegetariány tu mají v podstatě stejnou verzi, jen tuňáka nahrazují nakládanou zeleninou – Veggie Poke.

Pavla Švandy ze Semčic 16, Praha

webové stránky

Tuna Poke z The Bowls
Autor: fb Tuna Poke z The Bowls

Sisters POKÉ

Projekt Sisters POKÉ založily dvě kamarádky, které milují dobré jídlo. Díky jejich vietnamskému původu měly k asijské kuchyni vždy blízko. V jednu chvíli jim ale začal chybět právě tento tradiční havajský pokrm poke – miska rýže inspirovaná japonskou kuchyní. Ještě nemají vlastní prodejnu, ale svými porcemi poke Shoyu Salmon a Veggie Poké zásobují dva pražské podniky: Royaltea Praha v Gourmet Pasáži Dlouhá na Starém Městě a smíchovský podnik Cố Đô – vietnamské bistro. Do těchto míst denně připravují poke na obědy od 11 h do vyprodání zásob.

Dlouhá 39 a Ostrovského 8, Praha

webové stránky

Shoyu Salmon od Sisters POKÉ
Autor: fb Shoyu Salmon od Sisters POKÉ

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

reklama

Související témata: bistra , restaurace , poke , havajská kuchyně , tipy , kam za jídlem , podnik

reklama

Přečtěte si také