reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Fenomén jménem Burgerfest
Autor: archiv Burgerfest Fenomén jménem Burgerfest

Fenomén jménem Burgerfest promění 7.–8. září 2019 holešovické Výstaviště v Burger a BBQ ráj

Letos se opět můžeš těšit na osvědčený burgrárny, ale i podniky s novými nápady, protože všichni pro tebe přichystají ty nejlepší gurmet burgery. Skvělý jídlo a pití, burgery na všemožné způsoby, nové trendy i techniky v grilování, chutě, vůně a barvy z celýho světa.

Zakladatel festivalu a šéfkuchař Zdeněk Střížek zároveň k již 8. ročníku Jack Daniel’s Burgerfest dodává „Každý rok chceme Burgerfest posunout dál, výš. Představit lidem grilovací trendy, co hýbou světem. Proto i tentokrát se bude na co těšit, třeba na kapelu Lake Malawi, setkání fanoušků auto show Legendy nebo zážitek z jízdy v Humvee. Za těch pár let se nám i díky vám podařilo v srdci Evropy vytvořit akci, která je světově známá. Zamíří k nám i pořadatelé Burgerfestivalu z litevské Rigy, aby ochutnali jedinečnou a originální akci Burgerfest, protože ten pražský je prostě jen jeden.“ 

Burgery tu hrají všema barvama
Autor: archiv Burgerfest Burgery tu hrají všema barvama

V rámci Burgerfestu proběhne i speciální BBQ contest dle pravidel americké asociace KCBS, což je největší soutěžní BBQ organizace na světě sídlící v americkém Kansasu. Týmy z Čech, Rakouska, Maďarska i Německa se během víkendu ve speciální BBQ vesnici utkají hned ve čtyřech grilovacích disciplínách. Nejlepší český tým pak dostane pozvánku na Jack Daniel’s 2020 World Championship Invitational Barbecue do americkýho Lynchburgu.

Ochutnej ty nešťavnatější burgery přímo z grilu
Autor: archiv Burgerfest Ochutnej ty nešťavnatější burgery přímo z grilu

Celý víkend budou probíhat kuchařský show v podání gril masterů z celýho světa, jako je BBQ guru Ted Reader z Kanady, Jani Jancsa, maďarský food bloger, jehož burgrárna byla vyhlášená jako druhá nejlepší v Evropě a sedmnáctá na světě. Dále Domenico Barresi, food bloger z italské Kalábrie, a jak jinak BBQ Pit boys ze Švédska a Rakouska. Přivítáme šéfkuchaře Honzu Horkýho, který je zároveň i kapitán českého Národního týmu kuchařů a ve Hře o Burgery předvede svůj um spolu s německým grillmasterem Karlem Heinzem z Mnichova. Nebude chybět vystoupení kluků z Na Stojáka i oblíbená soutěž Burgeržrout. Přijede i freestylový motokrosař Libor Podmol, který bude prezentovat populární FMX Gladiator Games. Máš chuť na něco ostřejšího? Skoč si na míchaný drinky na Honey bar nebo do trucků plných nejlepší whiskey – Jack Daniel’s.

Nenech si ujít pořádně rozpálený cooking shows
Autor: archiv Burgerfest Nenech si ujít pořádně rozpálený cooking shows

Děti nenechávej doma, nejenom že vystoupí Kašpárek v rohlíku se svým bejbypankem, ale v Primáčkově dětské zóně pro ně bude přichystaná spousta zábavy.

A proč to všechno děláme? Protože my stále v hovězí věříme!

Sleduj Facebook i web a po akci dej vědět fotkou s burgerem označenou #burgerfestprague 

Kompletní program najdeš tady: www.burgerfest.cz/program

BURGERFEST 2018
BURGERFEST 2018
Související témata: Burgerfest 2019 , Burger fest

reklama

Přečtěte si také