reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

2 tipy na neděli: snídaně pro děti a kapří hody
Autor: TZ 2 tipy na neděli: snídaně pro děti a kapří hody

2 tipy na neděli: snídaně pro děti a kapří hody

Nemáte žádné plány na neděli? Tak to by chtělo změnit! Zaskočte s dětmi na speciální vánoční brunch anebo se odměňte netradičními chuťovkami ze svátečního kapra.
tereza_pankova , Vydáno: 08.12.2019

reklama

Předvánoční párty pro děti v Hard Rock Cafe Praha!

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi nastává i období vánočních večírků a rodinných setkání. Restaurace Hard Rock Cafe Praha si jako každý rok připravila program pro ty nejmenší návštěvníky. Pro rodiče s dětmi pořádá dnes 8. 12. speciální akci s názvem Breakfast with Santa (Snídaně se Santou).

Druhou adventní neděli bude v Hard Rock Cafe od 10 do 11:30 hodin připraven speciální brunch. Hosté se mohou těšit na širokou nabídku sladkých i slaných pokrmů formou bufetu. Prvotřídní kuchaři budou podávat čerstvě upečený chléb a bagetky s výběrem pomazánek, domácí muffiny, palačinky s javorovým sirupem, jogurt s müsli, čerstvé ovoce a nachystaná bude také klasická anglická snídaně s grilovanou slaninou a párečky. Tradičně bude pro malé navštěvníky připraven také zábavný doprovodný program.

2 tipy na neděli: snídaně pro děti a kapří hody
Autor: TZ 2 tipy na neděli: snídaně pro děti a kapří hody

Dospělí zaplatí za vstup s neomezenou konzumací jídla 275 Kč, děti pak 195 Kč. Pro děti cena zahrnuje také neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických nápojů.

Místa je třeba rezervovat na e-mailu prague.salescoordinator@hardrock.com.

Fish&Chill: Kapr tapas

Je kapr vaší každoroční vánoční jistotou a přemýšlíte, jak si letošní štědrovečerní večeři zpestřit? Nevzdávejte se tradic, stačí k nim přistupovat novým způsobem. Studenti Arts managementu vás zvou na food festival Fish&Chill: Kapr Tapas edition – ochutnejte kapra jinak!
Čekají na vás speciality z kapra i další kulinářské umění mezinárodních kuchařů, které doprovodí krátké přednášky na téma rybářské kultury, významu rybníků či ryb v gastronomii. Nebude samozřejmě chybět ani hudba a workshopy. Vstupné je 70 Kč a celá akce se koná v pražském prostoru město moře v Holešovicích.

Food stánky
~ Antonio Sandev / balkánská kuchyně
~ Arepas de Lyna / venezuelská kuchyně
~ Bohemian Chef / asijská kuchyně
~ Classic Afro Bistro / nigerijská kuchyně
~ Charlie's Coffee&Garden / rybí polévka, zákusky a dobrá káva

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

reklama

Související témata: akce , gastro akce

reklama

Přečtěte si také