Krásné i chutné granátové jablko  Foto:
Jeho rubínově červená semena připomínají drahokamy – a přesně tak hodnotné pro naše zdraví taky granátové jablko je. Tento plod platil v antice za symbol plodnosti, krásy a věčného života.
Omáčka a marináda Kikkoman Teriyaki  Foto:
Chuťová vlna „teriyaki“ dorazila do Česka. Vyzkoušejte novinku Kikkoman Teriyaki marinádu a Kikkoman Teriyaki BBQ omáčku s medem. Základem je japonská sójová omáčka Kikkoman. Tradiční, originální a...
Jak využít instantní kávu v kuchyni  Foto:
Instantní káva nenahradí vaše oblíbené espresso, ale v kuchyni umí kouzla!
Domácí mandlové mléko  Foto:
Hledáte nápoj, který neobsahuje laktózu a zároveň pomáhá při překyselení organismu? Seznamte se zázračnými účinky mandlového mléka!
Tradiční i méně známé druhy pepřů – který je ten nej? Foto:
Na světě je známo téměř 1600 druhů pepře, přičemž nejznámější druhy jsou tři – pepř černý, zelený a bílý, ale existuje i spousta netradičních druhů pepře nebo pepř, který vlastně není pepřem.
Marinované labne  Foto:
Tento recept je jakýmsi úvodem do výroby sýrů, s kterým nemůžete neuspět. Úžasně krémovité labne je vlastně spíše jen vykapaný jogurt než sýr. Je skvělé, nakyslé a neuvěřitelně snadné na přípravu.
Připravte romantickou večeři!  Foto:
Svátek zamilovaných je za dveřmi. Den, kdy můžeme svým partnerům a partnerkám ukázat, jak moc nám na nich záleží a překvapit je třeba výborným jídlem. Jen máloco je romantičtější než společná večeře...
Horké zimní drinky  Foto:
Praskající krb, vyhřátá přikrývka, příjemná hudba, za okny padající vločky sněhu a horký nápoj. Není nad to vykouzlit si v okamžiku scenérii jako z pohádky a užít si mrazivou zimu v pohodlí domova.
Nevšední kávové nápoje Foto:
Milovníci kávy nedají dopustit na klasické espresso, ale existují chvíle, kdy si i oni rádi dopřejí něco jiného. Líné víkendové odpoledne si žádá měkounkou deku a šálek lahodné horké kávy s trochou...
Jak méně solit a přesto si pochutnat  Foto:
Slánka je první věc, po které sáhneme, když jídlu na talíři něco chybí. Je však mnoho důvodů, proč proti tomuto (zlo)zvyku bojovat.
Videa

reklama

reklama

\n