zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou
Autor: archiv Kalamáta Papadimitriou Balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou

Balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou – ingredience pro všestranné použití

Řecké balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou mají i v naší české kuchyni široké využití - jsou vhodné k přípravě čerstvých salátů, marinování masa, k dochucení omáček, ozvláštnění dezertů, např. zmrzliny, a k dekorativnímu zdobení talířů.
klaram

reklama

Jsou vyráběny promísením uzrálého balzamikového octa Kalamáta s koncentrovaným hroznovým moštem. Vzniklý balzamikový krém vysoké kvality se vyznačuje výraznou hustou konzistencí a bohatou, zralou chutí. V jedné lžíci balzamikového krému je obsaženo pouze 13 kalorií a žádný tuk.

Balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou  Foto: archiv Kalamáta PapadimitriouBalzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou seženete v obchodech v různých variantách: bílý, tmavý, bílý s příchutí citronu a pomeranče, a tmavý s fíkovou příchutí. Jsou k dostání v praktické lahvičce o obsahu 250 ml v řetězcích Makro, Globus, Billa, Hypermarket Albert a Interspara ve vybraných prodejnách Tesco. V řetězci Penny je možné některý z výrobků koupit v rámci příležitostných akcí. Doporučená cena vč. DPH je 99,90 Kč.

Recepty, které pro značku Kalamáta Papadimitriou exkluzivně vytvořil šéfkuchař pražské řecké restaurace Kavala, Ioannis Asarlidis budeme na Prima Fresh postupně přinášet během celé letní sezony. Informace a další tipy pro použití řeckého balzamikového octa a dalších výrobků řady Kalamáta Papadimitriou najdete i na facebooku nebo na www.papadim.com/cs. Dobrou chuť!

 

 

Řecký balzamikový ocet Kalamáta Papadimitriou

Řecký balzamikový ocet Kalamáta Papadimitriou

reklama

reklama

Přečtěte si také