zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Legendární sklenice Kilner
Autor: archiv Luxurytable.cz Legendární sklenice Kilner

Zavařte si léto do legendárních "Kilnerek"

klaram , 07.07.2014

reklama

Sledujete-li pro inspiraci zahraniční lifestylové weby, pak vám jistě neuteklo, že jedním z nejžhavějších trendů jsou „zavařovačky“. Internet je plný nápadů, jak zrecyklovat ty staré. Můžete si z nich vyrobit svícen nebo třeba tužkovník.

Jako alternativa k těm stylovým, které prodávají v zahraničí, jsou obyčejné zavařovačky fajn, ale jen do té doby než se k vám dostanou legendární sklenice Kilner. Tzv. „Kilnerky“ jsou totiž dostupné hned ve čtyřech barevných provedeních a dokonce mají ucho na uchycení. Určitě by zaujaly nejednoho pivaře, nejvíce jim ale sluší různé ovocné a zeleninové šťávy, limonády a koktejly.

Prohlédněte si fotogalerii s nabídkou produktů Kilner dostupných na našem trhu:

Skleněný nápojový automat, 8 litrů, Kilner, 1225 Kč Foto: archiv Luxurytable.czTy do nich můžete čepovat ze stejně roztomilých nápojových automatů. To jsou obrovské nádoby o objemu 8 l se stejným designem a nerezovým kohoutkem. A protože jsou skleněné, je vidět, co je uvnitř a vy si tak můžete vyhrát s tím, co do nich nalijete. Hodí se kostky ledu se zmrazeným ovocem, čerstvé ovoce nebo bylinky ze zahrádky.

A ačkoliv jsou nyní „Kilnerky“ tak trendy, jejich historie sahá až do roku 1842. Tehdy získaly tyto sklenice pro konzervování potravin zlatou medaili na Světové výstavě v Londýně. Značka Kilner je zkrátka opravdovým odborníkem na zavařování. Nabízí proto i různé doplňky jako hrnce na džem, lžičky, trychtýře, speciální kleště na sklenice, teploměry nebo zvedače vík.

Od této legendární značky si dokonce můžete pořídit vychytávky, jako jsou stylové samolepky na sklenice. Každý výrobek značky Kilner z čirého skla je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů a byl speciálně navržen tak, aby vám úspěšně pomohl ke zpracování, konzervaci a nakládání ovoce a zeleniny. „Kilnerky“ vyrobené z barevného skla jsou vhodné na uskladňování a nesmí přijít do myčky. Produkty Kilner si můžete prohlédnout a objednat v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo ve 3. patře obchodního domu Kotva v Praze 1 na Náměstí republiky, kde sídlí prodejna Villeroy & Boch.

Autor: PR, KláraM

reklama

reklama

Přečtěte si také