návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Hlasujte ve Volbě spotřebitelů a vyhrajte balíčky prémiových produktů

Volba spotřebitelů 2014
Volba spotřebitelů 2014
Právě probíhá již 14. ročník Volby spotřebitelů, která má za úkol představit nové produkty na trhu a vybrat z nich ty nejlepší. Do hlasování se můžete zapojit i vy!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každým rokem přicházejí firmy s novými výrobky. Aby se v nové nabídce dokázal zákazník lépe zorientovat, existuje v České republice již 14 let marketingová podpora v podobě akce Volba spotřebitelů, která monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky nebo výrobkové řady uvedené na český trh během předchozího roku a půl. Vybírá se ze dvou kategorií – potraviny a nepotravinářské zboží.

Součástí akce je i hlasování odborné poroty o nejinovativnější produkt. Stěžejní je ovšem spotřebitelský průzkum, z kterého vyjdou vítězové, kteří obstojí před běžným zákazníkem. A právě do tohoto hlasování se můžete zapojit i vy, protože Prima Fresh je mediálním partnerem Volby spotřebitelů. Navíc můžete vyhrát i balíčky prémiových produktů! Hlasovat můžete do 18. dubna 2014.

Do hlasování Volba spotřebitelů 2014 se můžete zapojit ZDE.

Volba spotřebitelů 2014 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama