zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Domácí ovocná zmrzlina
Autor: Hodně domácí Domácí ovocná zmrzlina

Domácí ovocná zmrzlina

Hodnoceno: 0x
Díky banánům, smetaně a arašídovému máslu má zmrzlina plně krémovou konzistenci a netřeba ji vůbec přislazovat. Tudíž výčitky nejsou na místě a připravit ji můžete z jakéhokoli ovoce. Trochu více sacharidů obsahuje banán, nicméně arašídové máslo a šlehačka jsou zdravé tuky a těch se netřeba bát.
do 10 minut

Článek

5 mýtů o zmrzlině  Foto:

5 mýtů o zmrzlině, které je dobré odhalit

Zmrzlina je oblíbenou pochoutkou dětí i dospělých. Její spotřeba roste nejvíce v horkých letních dnech, ale řada z nás jí neodolá ani v zimě. Za všechno mluví čísla – Češi...

reklama

Suroviny

Postup

  1. Do mixéru nakrájejte banán, mražený banán a mražené ovoce.
  2. Trochu rozmixujte, aby mražené ovoce povolilo a poté přidejte šlehačku a arašídové máslo.
  3. Mixujte do krémové konzistence. Zmrzlinu ozdobte oříšky, čokoládou nebo konopnými semínky.

Domácí ovocná zmrzlina 2 Foto: Domácí ovocná zmrzlina; foto: Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí - portrét Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

reklama