zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Podzimní číslo Prima FRESH 2019
Podzimní číslo Prima FRESH 2019

Vychutnejte si podzim plný zážitků s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzim je obdobím, které překypuje barvami a příroda nám dává své dary. Užijte si tento úrodný čas se spoustou nových receptů v podzimním čísle časopisu Prima FRESH, které je v prodeji už od 11. září.

reklama

Tentokrát začnu malým přiznáním… Jsem typická holka z velkého města. Celý život bydlím v činžáku a nikdy jsem neměla zahradu. Takže si zachovávám romantickou představu, jak vycházím z domečku, procházím zahrádkou a tu utrhnu rajče, tu pár listů mangoldu, vytáhnu ze země cibuli a u slepiček seberu tři vajíčka a vše, za svitu slunce a cvrlikání ptáčků, proměním v lahodnou snídani. V hloubi duše vím, že bez pletí, okopávání, dřiny a potu se pořádná zahrada neobejde, ale protože jsem schopná zahubit i šnytlík na balkóně, dokážu si přiznat, že zahrada asi není mým osudem. Na druhou stranu ale miluju zeleninu, baví mě ta rozmanitost chutí, tvarů i barev, a jsem proto vděčná za fenomén farmářských trhů, kde můžu čerstvou zeleninu, bylinky a ovoce koupit přímo od farmáře, který je vydupal ze země místo mě. 

Podzimní číslo Prima FRESH 2019
Podzimní číslo Prima FRESH 2019

Právě podzim je v tomto smyslu nejúrodnější a nejzajímavější a my jsme s velkou radostí vymýšleli nové recepty, ve kterých využijete štědrou podzimní úrodu, ať už ji sklidíte na své zahradě, nebo ji prostě koupíte.

Mysleli jsme ale i na milovníky masa, vydali jsme se na pouť po celém světě a našli recepty s vepřovým masem, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Pokud máte rádi exotická jídla, potěšíme vás výběrem barevných receptů z indické kuchyně. Určitě se hodí mít v zásobě i rychlé recepty na těstoviny a my pro vás máme celou sbírku opravdu výborných jídel, která rozšíří váš rodinný repertoár. S foodblogerkou Ivanou Jindřichovou alias Cat & Cook se ponoříme do tajů naší české kuchyně, zkuste třeba její fenomenální klasické vdolky, které chutnají jako od babičky.

Podzimní číslo Prima FRESH 2019
Podzimní číslo Prima FRESH 2019

Máme toho ale mnohem víc! V tomto čísle najdete více než 75 nových receptů, s kterými si užijete prima podzim!

Přeji vám úrodný čas plný nejen kulinárních zážitků 

Vaše Klára Michalová
 

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 196 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek k tomu. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH zima 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a pěkně ostrý dárek k tomu

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh

reklama

Přečtěte si také