Valentýnský mixér: ořechový krém, další tipy na alkohol nebo sladké srdce

Poslední z našich valentýnských tipů je tady! Obdarujte svou drahou polovičku sladkým oříškovým krémem v růžové barvě, nalijte si společně sklenku něčeho dobrého k pití, případně se zakousněte do sladkého dezertu.

Dokonalé chutě kešu krému

Kombinace pražených kešu ořechů, kokosu, bílé čokolády a jahod nemůže přinést nic jiného než neodolatelnou dobrotu, kterou si vaše chuťové pohárky zamilují. Všechny suroviny se snoubí v jemné konzistenci KK Kešu krému s jahodami a kokosem. Mlsejte jen to nejlepší, vyzkoušejte krém jen tak na lžičku nebo si s ním doplňte sladkou snídani v podobě kaše či palačinek. KK Kešu krém s jahodami a kokosem obsahuje celých 40 % jader pražených kešu oříšků, 30 % kokosu, 20 % kvalitní bílé čokolády a 10 % lyofilizovaných jahod.

Užijte si oslavy lásky s Avanti Lampone

Oslavy Valentýna jsou po roce opět tady a s nimi i dilema, jakými bublinkami si na svátek všech zamilovaných připít. Dodejte tomuto sladkému času ještě větší šmrnc, a to díky Avanti Lampone, které bude skvělým společníkem, jenž zpříjemní váš láskyplný večer.

Pokud vám bublinky zachutnají, můžete vyzkoušet i další nápoje z široké nabídky – například jahodové Avanti Fragola, višňové Avanti Amarena, broskvové Avanti Pesca či Avanti s citrusovou příchutí – Citruzo.

Oslavte Valentýna s růžovým ginem Broker’s Pink

Bublinky, růže a svíčky – dejte sbohem klasickým oslavám lásky a zkuste svátek zamilovaných pojmout letos trošku jinak. Růžový gin Broker’s Pink vás osloví nejen svým atraktivním designem s černou buřinkou, ale i typickým chuťovým profilem, ve kterém vynikají ovocné tóny jahod. Skvěle si ho vychutnáte například v oblíbeném drinku s tonikem Fever-Tree Indian Tonic. Broker´s gin se vyrábí z anglické pšenice na měděném kotlíkovém destilačním zařízení. Prochází trojitou destilací, po které je do směsi na 24 hodin uloženo 10 přírodních esencí. Následně je gin destilovaný počtvrté.

Velké srdce ze Staromáku

Svátek zamilovaných se blíží. Darujte srdce na dlani, které řekne vše a skvěle chutná. I ženy hlídající si příjem kalorií jednou za čas mohou zahřešit. Svátek zamilovaných si žádá afrodiziakální cukr. Velké srdce za 650 korun lze objednat na webu roky ověřené značky Bauer Hotel Group. Rodinná firma, která se stará již téměř 30 let o podniky na Staroměstském náměstí a přilehlém okolí, má styl a dlouholetou tradici. Samotný romantický dort je klasický cheesecake v podání vysoké cukrařiny. Dokonalé křivky, propracovanost do detailu a nejkvalitnější suroviny. Romantický dezert ze smetany a jahod lze rozdělit na 4 porce. Tudíž pokud doma už není pár sám, nejmladší členové domácnosti rádi přiloží lžičku k dílu.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty