Tipy na gastro akce v týdnu 7.–13. října

Tipy na gastro akce 7.–13.10.  Foto:
Tipy na gastro akce 7.–13.10.
Foto: Thinkstock

Podzim je v plném proudu a gastroakcí zdaleka neubývá, ba naopak. Opět máme pro vás výběr těch nejzajímavějších, které se konají tento týden. Vyrazíte za dobrým mokem, skvělým jídlem, nezapomenutelnou zábavou nebo nejlépe za vším dohromady?

Prague Burger Fest 2013

2. ročník

12. října – 13. října 2013, náměstí Míru, Praha 2, region Praha

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ochutnat opravdové americké burgery. Nejlepší americké restaurace se sejdou v centru Prahy a předvedou vám, jak se vaří za „velkou louží“. Navíc se sami můžete stát porotci a dát hlas svému favoritovi. Nejenže budete mít možnost ochutnat burgery vyhlášených restaurací za speciální ceny, ale čeká vás také bohatý doprovodný program. Více info ZDE.

Jablečné slavnosti

2. ročník

11. října 2013, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, region Praha

Oslava českých jablek na Jiřáku – to nejsou jen pěstitelé a nepřeberné množství odrůd. Ale těšit se můžete i na mošty, cidery, sirupy, koláče, štrúdly, pyré, kompoty, zavařeniny a vše, co s jablky souvisí. Chybět nebude ani program pro dospělé i děti, tradiční farmářský trh, moštování, vykrajování z ovoce a divadelní představení. K poslechu vám bude hrát živá muzika. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 7.-13.10.  Foto: Thinkstock

Tipy na gastro akce 7.-13.10.  Foto: ThinkstockPodzimní městské slavnosti

11. října – 13. října 2013, historické jádro města, Pardubice, region pardubický

Lampionový průvod, ohňostroj na Labi – i to vás čeká na městských slavnostech v Pardubicích. Přijďte se podívat na různá kulturní vystoupení, kočárový průvod nebo přehlídku historických vozidel. Součástí zdejších slavností budou i Dny medu. Více info ZDE.

Břevnovské slavnosti

 

20. ročník

11. října – 13. října 2013, Břevnovský klášter, Markétská 1, Praha 6, region Praha

O víkendu nás čeká tradiční Břevnovské posvícení, už po dvacáté se můžete těšit na oblíbenou staročeskou řemeslnou vesničku se stovkou stánků různých řemesel, dílničky pro děti nebo na bohatý doprovodný program. Nebudou chybět ani stánky s pivem, medovinou, vínem, burčákem a klasickými pochoutkami. Více info ZDE.

Zlínský pivní košt

6. ročník

9. října – 12. října 2013, restaurace Zelenáčova šopa, Dlouhá 111, Zlín, region zlínský

Těšte se na více než 60 různých druhů piv v podání 19ti minipivovarů z celé České republiky. Po celé čtyři dny budete moci ochutnávat originální piva, která nekoupíte v žádné obchodní síti, proto si tuto akci nenechte ujít. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 7.-13.10.  Foto: Thinkstock

Tipy na gastro akce 7.13.10. Foto: Thinkstock

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

 

Videa

reklama

reklama