Rychlá hrníčková bublanina Foto:
Užijte si sezonu třešní naplno a vyzkoušejte nové báječné recepty! Nejoblíbenější bublaninu zkuste prostřídat s výtečným pájem nebo galetkou, třešně můžete použít i do ovocných knedlíků a proměnit je...
Tipy na gastroakce: mořské plody, pivní slavnosti a všehochuť Foto:
Víkend už je za dvěrmi, takže tipy na možné aktivity se rozhodně hodí. Máme pro vás tři festivaly z různých koutů republiky, které by mohly zaujmout! :)
Novinky na trhu: mini kornoutky, sušenky nebo zdravé drinky Foto:
Už jste se těšili na další várku novinek z trhu? Máme jich pro vás hned několik – nové drinky, kornoutky se zmrzlinou velikosti malíčku a podobně.
Svatební dobroty ve světě  Foto:
Pozvali vás na svatbu? To se asi radujete ve vidině gastronomických orgií, svíčkovou počínaje přes rožněné sele a svatebními koláčky konče. Víte ale, co by vám nabídli ve světě?
5 tipů na místa, kde můžete posedět na zahrádce Foto:
Sezona hodování na zahrádkách je v plném proudu! Pokud pořád hledáte tu správnou zahrádku ve městě, máme pro vás hned 5 tipů, které můžete vyzkoušet. Dnes jsou čtyři z Prahy a jeden z Tehovce! :)
Citronový trifle  Foto:
Citronový krém ze žloutků, másla a citronové šťávy je velmi oblíbený v angloamerických zemích. Jeho využití je velmi široké a osvěžující chuť se hodí do sladkých dezertů zejména v létě.
Toulky chorvatskou gastronomií  Foto:
Chorvatsko patří mezi naše nejoblíbenější letoviska. Je blízko, má krásné moře… a velmi bohatou kuchyni. Taky milujete lignje na žaru, Prošek a janjetinu ispod peke? Je toho ale mnohem víc, co stojí...
5 tipů na dárek ke dni otců Foto:
Už zítra můžete s rodinou oslavit Den otců! Pokud stále přemýšlíte, čím udělat tátovi radost, máme pro vás pět tipů. Koupit mu můžete láhev alkoholu, chuťovku k televizi nebo třeba zavařovací hrnec...
Quinoa s halloumi sýrem Foto:
Už jste někdy ochutnali halloumi? Výtečný polotvrdý sýr se vyrábí hlavně na Kypru, ale potkáte se s ním i v Řecku. Je ideální na grilování, protože se neroztéká a drží tvar.
Využijte městská griloviště  Foto:
V českých městech se už několik let uplatňuje celosvětový trend, kdy se klade velký důraz na vznik či úpravu odpočinkových „zelených“ zón. S tím souvisí i rostoucí počet venkovních grilovacích míst.
Videa

reklama

reklama