Pavel Zbranek

Pavel vystudoval střední uměleckou průmyslovou školu hudebních nástrojů a nábytku v Hradci Králové. Pracoval jako číšník, montér v zahraničí, svářeč nerezového potrubí a bazénů. Nyní jako OSVČ uměleckého zaměření plete stromy života, a tím si procvičuje zraněnou ruku (měl nehodu na cirkulárce, má za sebou několik operací a necítí prsty na levé ruce).

Jeho život se hodně změnil díky úrazu, který se mu stal před téměř třemi lety. Nešťastnou náhodou strčil ruku do cirkulárky a od té doby si prošel podle svého názoru opravdovým peklem – operace, plastiky a dlouhé rehabilitace. Bylo to těžké období, kdy nevěděl, zda bude ruka ještě někdy fungovat a jak dopadnou rehabilitace. Účastnil se i meditací v horách. Dnes může rukou hýbat, ale nemá v ní cit. Díky tomuto období však přehodnotil svůj život a vidí teď některé věci jinak. Dnes se snaží žít naplno a každý den dělá věci, které ho baví a naplňují. Je rád, že může jezdit na kole a dělat běžné věci jako dřív. Každý den dělá to, co ho baví – jezdí na kole, na kterém skáče v dirtparku, co má s bratrem za domem, nebo se prohání na velkém kole po horách. Rád cestuje, chodí ven se psem a baví ho vaření. Do pořadu se nejdřív přihlásil jeho bratr (dvojče), který se nemohl zúčastnit z časových důvodů, a tak to vzal Pavel za něj. Pokud by vyhrál, tak by peníze dal mamince, která ho držela celou dobu finančně a podporovala ho. Jako zábavu si pro své hosty připraví vybarvování keramických misek a pak bude dělat mexickou piňatu. Misky pak vypálí a donese hostům poslední den jako dárek. Proč si vybral toto menu? Mexická jídla má rád a chce se podívat do Mexika.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je klidný, vyrovnaný a přátelský.

Zájmy: Jeho velkým koníčkem je skákání na kole BMX, cestování, vaření, poznávání nových lidí a kultur a v poslední době začal jezdit na velkém sjezdovém kole v bike resortech. Plete stromy života do BMF ráfku – to mu pomáhá léčit a rehabilitovat ruku. Zároveň mu to pomáhá s finanční situací – hodně peněz stála jeho léčba a rehabilitace.

Vztah k vaření: Vaření doslova miluje – moc ho to baví.

Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří chilli con carne.

Nesnáší: Nejí játra.

Motto: V životě se řídí motty: „Žijeme jen jednou.“ a „Cesta je cíl.“

Očekávání: Svou účast bere jako výzvu, co dokáže po svém úrazu s rukou a jak se mu vše povede. Dále rád pozná nové lidi a zažije něco nového.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty