Prožijte nádherné Vánoce a kouzelnou zimu s novým číslem časopisu Prima FRESH

Nadchází nejmilejší období roku, které přináší spoustu příležitostí k setkávání s rodinou a přáteli. A k tomu nezbytně patří dobré jídlo. Inspiraci a více než 75 nových receptů najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, které vychází už 24. listopadu.

Občas přemýšlím nad tím, jaké máme vlastně štěstí, že žijeme v mírném pásmu a máme privilegium střídání ročních období bez nějakých extrémních výkyvů. Když je léto, je to léto, které se dá vydržet, jaro je příjemné a svěží, podzim je barevný, někdy krásný, někdy trochu nepříjemný a zima? Zima umí být vlezlá, ale také pohádková. V našich představách vede poetická „ladovská“ zima se závějemi bílého sněhu a růžovými tvářemi od mrazu. A přesně takové je i toto vánoční číslo. Vyvolává milé emoce, představy společně strávených chvil s rodinou doma nebo s přáteli na horské chalupě.

Nadcházející období, které zahrnuje advent s vánočními svátky a oslavami Nového roku, si žádá spoustu nové inspirace. I když se málokdo odváží experimentovat na Štědrý večer, stále je spoustu příležitostí, jak vyzkoušet něco nového. Máme pro vás zajímavé druhy cukroví, tipy na jedlé dárky, ale i nové způsoby, jak mít na svátečním stole rybu v netradičním pojetí.

Na našich kulinárních toulkách jsme se ponořili do tajů rakousko-uherské kuchyně. A prozkoumali jsme také horské speciality z Alp. O své zážitky z různých koutů světa se s námi podělili i Markéta s Františkem z blogu Neplecha na plechu.

Dalšími hosty v tomto čísle jsou Mirka van Gils Slavíková a její famózní sladké recepty na každý den. A máme radost, že vám můžeme ukázat pár receptů z nové kuchařky Chuť od Yotama Ottolenghiho, který zkrátka ví, jak udělat zeleninu sexy.

A protože víme, jak náročné může předvánoční období být, vymysleli jsem pro vás opravdu originální recepty, v kterých využijete konzervované potraviny, které na svou chvíli čekají ve spíži.

Věříme, že s více než 75 novými recepty si tuto zimu ještě více užijete.

Přeji vám nádherný čas adventní a sváteční.

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek dle vlastního výběru v hodnotě 300 Kč k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty