Novinky na trhu: čokoláda ve skle, chlebník nebo venkovní gril

Porce novinek, které se hodí za každého počasí! Vychutnejte si poctivý oříškový krém, nakupte si kvalitní vybavení do kuchyně nebo se potěšte grilem, díky kterému budete moci grilovat po celý rok! :) Novinky na trhu jsou tu!

Opravdu oříškový krém s opravdovými kakaovými boby

Ajalu můžete mlsat po čtverečcích (čokoládové tabulky), po šálku (horká čokoláda Elixír) a nově také po lžičkách. Nebo na chlebu. Nebo prstem… Novinkou této české čokoládové manufaktury je totiž Mazaná Ajala, lískooříškový krém, který kvalitou i chutí strčí ty supermarketové do kapsy. Jak píší její tvůrci: Mazaná Ajala rozvibruje vaše chuťové ladičky do astrálních frekvencí.

Mazaná Ajala nemá vlastně nic společného s její populární konkurencí. Místo palmového tuku obsahuje hromadu lískových oříšků (skoro ⅔ obsahu), místo kakaa spoustu drcených kakaových bobů, vylepšená je troškou kokosu a sladí se třtinovým cukrem. Ale nehledejte ho tam půl skleničky.

Díky tomuto složení je Mazaná Ajala především a hlavně strašně dobrá. U ní nemusíme připomínat, že je to lískooříškový krém, protože lískové oříšky, které Ajala dováží z Itálie z oblasti Piemont, její chuti dominují. Dokreslují ji šetrně pražené šťavnaté kakaové boby z Dominikánské republiky a trocha mletého kokosu. Hodí se samozřejmě i na pečivo nebo třeba do sladkých dezertů. Tady ale doporučujeme spíše než na pečení, používat ji jako hotový krém nebo náplň, abyste si užili její přednosti naplno.

Elegantní chlebníky Brabantia Patrice pro uschování pečiva

Nové elegantní chlebníky RollTop s květinovým motivem v limitované kolekci. Jsou k dostání v kompaktní velikosti, takže šetří místo v kuchyni a pro otevření není potřeba prostor navíc. Jsou vyrobeny z antikorozní, vysoce kvalitní nerezové oceli, mají vroubkované dno pro správnou ventilaci a plastickou stopku, která tlumí hluk při otevírání.

S Remundi grilovací sezona nikdy nekončí

Ohniště a gril v jednom. Dominanta zahrady nebo vaší venkovní kuchyně, u které se budete rádi scházet s rodinou a přáteli za jakékoliv roční doby. To je Remundi – unikát profesionálních venkovních grilů, který má jako jediný zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu. Prodlužte si grilovací sezonu na nekonečno a rozpalte svůj Remundi gril.

Užijte si společnou radost při grilování s vašimi přáteli, připravte šťavnatý steak přímo před zraky návštěvníků zahradní restaurace či zaujměte hosty při perfektním cateringu. Remundi grily se jednoduše stanou efektní dominantou, zdrojem tepla a příjemné atmosféry na vašich zahradách, v zahradních restauracích či venkovních kuchyních.

Proč je právě Remundi gril ten pravý?

Spojuje výhody ohniště i grilu. Můžete grilovat na dřevě i dřevěném uhlí. Jako jediný na trhu má regulovatelný tah. Široká plotna umožňuje používat různé teplotní zóny. Remundi můžete používat po celý rok – kdykoliv a kdekoliv.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty