reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Tipy na brněnské podniky
Autor: facebook + web Tipy na brněnské podniky

Tipy na brněnské podniky, kde si pochutnáte na jídle i pití

Minule to byla Ostrava, tentokrát jsme se zaměřili na Brno! Tam je zajímavých podniků hned několik, my jsme vybrali první čtyři. Můžete se těšit na netradiční cukrárnu, burzu s pivem nebo populární ramen.
tereza_pankova , 11.10.2018

reklama

4pokoje

Už jste navštívili podnik 4pokoje? Jak už napovídá název, číslo 4 není jen náhodné – najdete tu kavárnu, bistro, bar a noční podnik. Jídelní lístek se tu mění několikrát během dne, stejně tak se liší ceny za položky v menu. U každé jsou připsána písmena A až F, díky kterým poznáte, jak výhodná aktuální cena je. Písmeno F představuje nejvyšší rozdíl v ceně oproti základu. Skvělé je, že si tu můžete objednat třeba krupicovou kaši, ale nejenom ráno! 

Vachova 6, Brno

webové stránky

Vysoký Chlumec v Pivní burze
Autor: facebook Vysoký Chlumec v Pivní burze

Pivní burza

Zážitková pivnice Pivní burza spojuje požitek z posezení u piva se zábavou a dravou soutěživostí. Jde o jednoduchý koncept využívající moderních technologií – ceny jednotlivých piv stoupají a klesají podle objednávek, a pokud využijete správného okamžiku, můžete se na parťáka naproti jen usmát s pivem o pár korun levnějším, než si chvíli po vás objednal on. Stačí správné načasování a stanete se nejlepším „investorem“ večera! Pivo objednáváte přes dotykové obrazovky, na kterých můžete kontrolovat skóre, ale také zjistit, jestli vám vybrané pivo bude chutnat.

Jánská 16 & Veveří 21, Brno

webové stránky

Cheesecake ze syrečků s fíky, hruškou a fíkovým acetem balsamicem
Autor: facebook Cheesecake ze syrečků s fíky, hruškou a fíkovým acetem balsamicem

SORRY – pečeme jinak

Velice netradiční cukrárnu najdete v budově, kde dřív sídlila kavárna U kouřícího králíka. Dnes tu najdete podnik SORRY – pečeme jinak, kde nepečou klasické dortíky a koláčky, ale originální sladké skvosty. Jako třeba proslavený mechový dort z listového špenát, který je ozdobený opravdovými cvrčky nebo modré pralinky ve tvaru roztomilých zvířátek. Barvami a netradičními chuťovými kombinacemi se tu rozhodně nešetří! :)

Křídlovická 1, Brno

Facebook

V Ramen BRNO testují ramen s mletým vepřovým
Autor: facebook V Ramen BRNO testují ramen s mletým vepřovým

Ramen BRNO – JIŽ BRZY

V Brně brzy otevře druhé specializované ramen bistro! Jmenuje se výstižně – Ramen BRNO. Musíme vyzdvihnout vlastní "nudlárnu", kde připravují domácí ramen nudle! Jestli do tohoto podniku zavítáte, nezapomeňte do ní nakouknout. Otevíračku plánují na 24. 10. a těšit se můžete třeba na Tonkotsu Shoyu Ramen. ;) Jednu porci jejich ramenu jsme vyzkoušeli v testovacím týdnu – i když jsme měli určité menší výhrady, opravdu nám chutnal. Tak ho zkuste taky!

Václavská 16, Brno

webové stránky

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

reklama

Související témata: Brno , tipy na podniky , restaurace , bistra , ramen , cukrárna , pivo , podnik

reklama

Přečtěte si také