Gastro akce

Tipy na gastroakce: streetfood, růžová vína nebo Fresh festival Foto:
17 května 2018 07:00
Květen je v plném proudu! Stejně tak i akce spojené s jídlem, takže jsme se rozhodli sepsat několik dalších tipů. Ochutnejte sekty, růžová vína, street food nebo navštivte náš FRESH festival v Plzni...
Celý článek
Beko FRESH Festival Plzeň  Foto:
16 května 2018 12:07
Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití Beko Fresh festival, který má již osmiletou tradici, zavítá třetí květnový víkend do západních Čech a představí to nejlepší ze současné...
Celý článek
Tipy na gastroakce: sladkosti, ryby a festival ambasád Foto:
11 května 2018 06:00
Jestli ještě nemáte plány na víkend, vůbec nezoufejte. Našli jsme pro vás tři tipy na gastroakce, které byste určitě neměli vynechat. Zvlášť pokud máte rádi ryby, sladké nebo s chutí objevujete nové...
Celý článek
Tipy na gastroakce: veganské speciality, pivo i víno Foto:
26 dubna 2018 07:00
Pár tipů na gastroakce do konce dubna jsme vám už dali, ale co podniknout na Prvního máje? Rozhodně bude co ochutnávat – pivo, víno i veganské pochutiny. Vyrazíte?
Celý článek
Tipy na gastroakce: grilování, Malbec i onigiri Foto:
16 dubna 2018 10:15
Dnešní počasí teda nic moc, ale nesmíme se tím trápit. Náladu nám můžou zlepšit blížící se gastroakce, které jistě potěší naše chuťové pohárky, nemyslíte? :)
Celý článek
Tipy na gastroakce: polévky, italská kuchyně i street food  Foto:
5 dubna 2018 07:00
Počasí je stále lepší a lepší, snad nám to vydrží. V dubnu už najdeme v nabídce gastroakcí hezkých pár zástupců!
Celý článek
Tipy na gastroakce: dim sum, street food nebo africký trh Foto:
23 března 2018 17:00
Gastronomické akce plné jídla se pomalu rozjíždějí – zima sice ještě pořád trochu zlobí, ale to nadšence neodradí. Máme tu hned čtyři akce, které stojí za návštěvu! ;)
Celý článek
Galavečeře Chefs Dinner  Foto:
25 ledna 2018 07:00
Speciální večer hostila MAKRO Akademie v pražských Stodůlkách a hosté mohli ochutnat šest chodů od šestice špičkových kuchařů české gastronomické scény, které doprovázela vybraná vína.
Celý článek
Zabijačkový průvodce  Foto:
24 ledna 2018 07:00
Pokud nejste vegetariáni a maso vám šmakuje, pak nesmíte alespoň jednou za život vynechat pravou domácí zabijačku. Tradice se tu mísí s požitky a dobrotami. Víte ale, co vás na zabijačce čeká?
Celý článek
Gastroakce – vánoce Foto:
7 prosince 2017 18:00
Do Vánoc se konají tři zajímavé akce, které stojí za návštěvů – nakoupíte na nich ty správné dárky nejen pro milovníky kvalitní gastronomie. Plánujete vyrazit? :)
Celý článek
Videa

reklama

reklama