Prima FRESH opět nebude chybět na letošním Burgerfestu 2022

Užijte si záplavu chutí na již 11. ročníku Burgerfestu 2022, který se bude konat 2.–4. 9. 2022 na Výstavišti Holešovice v Praze. Konec léta bude i tentokrát patřit akci plné dobrého jídla, pití a zábavy. Nebude chybět ani Prima FRESH se svou cooking stagí, plnou nabitého programu.

Prima FRESH je i letos hrdým mediálním partnerem akce Burgerfest 2022. Po celý víkend se můžete těšit na cooking stage, kde se budou připravovat ty nejlepší kulinářské dobroty, a nejen to. Můžete se také těšit na soutěže v pojídání chilli papriček, grilovací bitvu nebo steak mastery. V pátek také vystoupí Givi Kross, který bude vařit bomby společně s kapitánem Demem. Návštěvníci se mohou navíc těšit i na moderátory CNN Prima NEWS Lenku Špillarovou a Josefa Mádleho, kteří jim zpříjemní víkendovou akci.

Tři dny plné dobrého masa, křupavých houstiček, nejrůznějších omáček. K tomu hranolky, salátky, prostě všechno, na co máte chuť. Na Burgerfestu 2022 si vybere opravdu každý, ať už masožravec, nebo třeba i vegan. Pokud bude chuť na sladké, najdete zde také plno sladkostí, určitě stojí za vyzkoušení ty italské či asijské. Nenechte si ujít ani soutěž v amatérském grilování, ochutnávání burgerů naslepo nebo soutěž v pojídání burgerů, při které účastníci nebudou moci používat ruce.

Třídenní program nabídne i řadu kuchařských workshopů TOP šéfkuchařů z ČR i ze zahraničí, soutěže o kulinární ceny, koncerty a spoustu zábavy. I letos se Burgerfest 2022 spojí také s Prague Harley Days akcí, kde vás čeká třeba adrenalinová zóna. Proto neváhejte a přijďte si užít záplavu chutí na Burgerfest 2022.

Vstupenky na tu největší burger akci najdete ZDE.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty