Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jamie Oliver se vrací domů!

Jamie Oliver je kuchařem, který si získal celosvětovou pozornost a je velmi oblíbený,
Jamie Oliver je kuchařem, který si získal celosvětovou pozornost a je velmi oblíbený, Autor: archiv
Jamie se rád z přelidněného Londýna rád vrací domů na venkov, kde jej čeká nejenom jeho nádherná rodina, ale také i to pravé domácí jídlo. Jeho nejnovější recepty, zážitky a životní příběhy můžete sledovat v nové druhé sérii na Prima love a PrimaPlay!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V prvním díle nejnovějšího pokračování Jamie ukáže, jak se dá skvěle využít máslová dýně s kachnou, nebo jak udělat skvělé tykvové muffiny, po kterých se budou oblizovat i ti nejmenší! Jamieho vaření doma není ale jen o receptech. Díky jeho kamarádovi Bryanovi zjistíte i zajímavé informace o nejedné zelenině či ovoci.

Jamie bojuje za zdravé jídlo

Jamieho Olivera můžete znát jako kuchaře z televize, ale on se snaží s jídlem udělat mnohem víc. Už pár let vytváří tzv. food revolution, kdy ho podporuje i Michelle Obama. Jeho záměrem je naučit několik generací (nejen) Američanů vařit z čerstvých surovin, protože jídelníček složený z různě prefabrikovaných polohotových potravin je pro většinu z nás už klasikou. Ve svých televizních pořadech se také snaží naučit diváky vařit co nejrychleji, nejúsporněji, zároveň však zdravě a lahodně.

Kuchař Jamie Oliver... kuchyně je jeho království
Kuchař Jamie Oliver... kuchyně je jeho království
archiv

Oblíbeného kuchaře bez čepice můžete sledovat každý den na kanálu Prima Love od 17.20 nebo ze záznamu ještě tentýž den ZDARMA na PrimaPlay!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama