zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Sýrová pomazánka s pistáciemi
Autor: Hodně domácí Sýrová pomazánka s pistáciemi

Sýrová pomazánka s pistáciemi

Hodnoceno: 12x
Sýrová pomazánka ve formě kuliček je skvělá na opečeném chlebu nebo bagetce. Všechny sýry se pomalu roztékají, chuť a vůně se uvolňuje. Navíc není třeba solit, sýry jsou slané. :) Chuť kozího sýru je hodně intenzivní, takže pokud nejste jeho příznivci, můžete ho nahradit třeba jemným žervé.
do 10 minut

reklama

Postup

  1. Nejprve si najemno nasekejte pistácie, brusinky a nať.
  2. Všechno smíchejte dohromady.
  3. Čedar nastrouhejte a všechny sýry ve stejném poměru smíchejte, opepřete a přidejte prolisovaný česnek (množství je na každém, jak kdo snese).
  4. Pomazánku dejte na chvilku do lednice. Poté vytvarujte koule, obalte v nasekané směsi a ještě jednou mezi dlaněmi pěkně promněte, aby směs neopadala.
Sýrová pomazánka s pistáciemi
Autor: Hodně domácí Sýrová pomazánka s pistáciemi

reklama

Hodně domácí
Alena Podolníková

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

Související témata: Malá jídla