Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Ukažte talent s Prima FRESH: natočte se v kuchyni a vyhrajte!

Prima FRESH jingle s receptem
Prima FRESH jingle s receptem
Kulinářský časopis Prima FRESH přichází s jedinečnou výzvou. Máte talent, jste komici a nečiní vám problém ukázat, co ve vás je? Pak si prohlédněte televizní spot Prima FRESH redaktorů TOP STARu a staňte se hlavními aktéry právě vy. Jak na to?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Prohlédněte si video reportérů TOP STARu

2) Pokud se vám líbí, dejte mu LIKE

3) Poté si stáhněte podkresovou hudbu a natočte vlastní spot

4) Až bude vaše dílo hotové, odešlete jej na adresu fresh@iprima.cz

Nejlepší videa odvysíláme v Diváckých zprávách na Primě.

Hudba vznikla v Plzni, o zpěv se podělily Petra Vraspírová a Martina Placrová. Spot s reportéry TOP STARu se natáčel v pražských ateliérech seriálu Přístav, štáb si vybral útulnou kuchyň, která poskytla dokonalé zázemí.

 

Stáhnout skladbu

Prohlédněte si veselou fotogalerii z natáčení spotu:

V podzimním vydání magazínu Prima FRESH najdete rady a tipy, jak využít sezonní ingredience. Tentokrát se redakce zaměřila na brambory, květák, houby a polévky, jejichž kouzlo vám doposud unikalo a o to více vás překvapí. „V novém čísle Prima FRESH máme pro čtenáře více než 75 čerstvých receptů, což už je obsah hodný kuchařské knihy! V tomto případě ovšem za cenu časopisu, který čtenáře, jak doufáme, zahřeje nejen na těle, ale i na duši. Podzimní sklizeň právě začíná a nabízí plnou náruč báječného jídla plného chutí a barev. Nejnovější číslo časopisu Prima FRESH vás přesvědčí o tom, že babí léto chutná skvěle,“ uvádí za redakci Klára Michalová

Kulinářský časopis Prima FRESH vydává FTV Prima od listopadu 2014 jako čtvrtletník. Nyní je již v přípravě vánoční speciál, který se v loňském roce těšil obrovské oblibě. Aby fanouškům časopisu Prima FRESH neuniklo ani jedno vydání, je k dispozici předplatné. K objednávce ročního předplatného za 147 Kč nyní čtenáři získají poukaz v hodnotě 500 Kč na večeři pro dva do restaurace Dinitz, přičemž obdrží 4 magazíny za cenu 3 výtisků.

Prima FRESH - podzim 2015

Užijte si podzimní sklizeň s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Související témata: soutěž , TOP STAR , Prima Fresh
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama