Kam za jídlem

Využijte městská griloviště  Foto:
15 června 2018 10:00
V českých městech se už několik let uplatňuje celosvětový trend, kdy se klade velký důraz na vznik či úpravu odpočinkových „zelených“ zón. S tím souvisí i rostoucí počet venkovních grilovacích míst.
Celý článek
Nová místa k návštěvě: pivotéka, bagely nebo české speciality Foto:
12 června 2018 10:00
I dnes pro vás máme výběr hned několika nových podniků, které rozhodně stojí za návštěvu. Zajímavé budou pro milovníky piva, bagelů nebo street food.
Celý článek
3 tipy na zmrzlinárny, které stojí za vyzkoušení Foto:
15 května 2018 07:00
Někteří můžou jíst zmrzlinu po celý rok, jiní si naopak musí počkat na lehce teplejší dny. Ať už to máte jakkoliv, naše tři tipy na zmrzlinárny určitě oceníte!
Celý článek
Tipy na nová menu: italské, vegetariánské i kávové Foto:
3 května 2018 07:00
Čas od času se nám sejde několik zajímavých tipů na nová menu v restauracích, tak jsme se rozhodli hodit je všechny na jednu hromadu. Dnes jsou hodně na vegetariánské vlně, ale i milovníci masa si...
Celý článek
Pekingská kachna v restauraci Sia Foto:
24 dubna 2018 07:00
Když jsem dostala pozvání na gastro tour po restauracích sítě Together, ráda jsem přijala. Tahle síť totiž sdružuje místa, která patří mezi hojně navštěvované podniky, o kterých se hodně a v dobrém...
Celý článek
5 podniků, kde si vychutnáte kuře grilované i smažené Foto:
18 dubna 2018 07:00
Ať už máte rádi kuře jižanské, nebo grilované, v našich dnešních kuřecích tipech z pražské gastro scény si určitě vyberete! Stačí se podívat na fotky a naše chuť na jídlo totiž rapidně stoupá. ;)
Celý článek
5 tipů na pražské cukrárny Foto:
4 dubna 2018 07:00
Pro řadu z nás je návštěva cukrárny příjemným rituálem. Dnes jsme se proto zaměřili na místa, kde s výběrem dezertu rozhodně nešlápnete vedle! ;)
Celý článek
Nová místa k návštěvě: cukrařina, lasagne i fine dining Foto:
22 března 2018 11:00
Menší výběr tipů na nové podniky je tu – novinek na gastro scéně je hned několik. Na své si přijdou fanoušci Ivety Fabešové, lasagní i palačinek! :)
Celý článek
4 tipy, kam zajít na populární avokádový toast Foto:
7 března 2018 07:00
Je tu někdo, kdo ještě nevyzkoušel legendární avokádový toust? Pokud ano, my vám tuhle situace pomůžeme vyřešit – tipy, kam si na jeden "zelený" zaskočit v Praze, Brně i Ostravě. Pražské...
Celý článek
Nová místa k návštěvě: výtečná káva, kvalitní maso i moderní česká gastronomie Foto:
1 března 2018 07:00
Hledáte další tipy na podniky? Máme pro vás hned čtyři nová místa, kam můžete zavítat. Zaskočte na šálek výborné kávy, pořádný kus masa nebo třeba moderní českou kuchyni! ;)
Celý článek
Videa

reklama

reklama