redakce Prima Living

Jack Daniel’s presents Burgerfest 2019 uvádí opět nejmasožravější akci roku se zážitkem pro celou rodinu

Již 8. ročník legendárního Burgerfestu proběhne opět na Křižíkově fontáně na Výstavišti v Praze Holešovicích a to o víkendu 7.–8. září. Těš se na osvědčený burgrárny, ale i podniky s novými nápady, protože všichni se budou snažit pro tebe přichystat ty nejlepší gurmet burgery, co dovedou.

Smlsneš si na klasice jako bacon cheese, vytuněným burgeru s JD omáčkou, na trhaným vepřovým nebo možná na grilovaný chobotnici a to všechno v pořádný řemeslný bulce od šikovnýho pekaře. Myslíme i na vegoše, vegany, frutariány, bezlepkáče, prostě na všechny milovníky dobrýho jídla a pohodový atmosféry. Po pořádným burgerovým nářezu se ještě odměň třeba donutem, rolovanou zmrzkou nebo makronkou s lahodným kafíčkem. Pivaři si přijdou na svý a tentokrát mají možnost ochutnat z široký nabídky mini pivovarů. Prostě pivo, víno, limo poteče proudem. Je chuť na něco ostřejšího? Neváhej a skoč do trucku plnýho tý nej whiskey – Jack Daniel’s, kde tě určitě nezklamou a ještě se tam pobavíš.

„Každý rok chceme Burgerfest posunout dál, výš, představit všem grilovací trendy, co hýbou světem. Proto i letos to bude stát za to. Během těch pár let se nám i díky návštěvníkům, podařilo v srdci Evropy vytvořit akci, která je světově známá a vyhledávaná. Tradičně máme připraveno spoustu aktivit, takže se dá vyzkoušet basebalový odpal, zahrát americký fotbal, projet se v americkým Humwee nebo si zasoutěžit a vyhrát obytný karavan na týden. A proč to všechno vlastně děláme? Protože My v hovězí věříme!“ říká zakladatel, vizionář, šéfkuchař i světoběžník v jedné osobě Zdeněk Střížek.

Novinkou ročníku je speciální BBQ Contest dle pravidel KCBS, což je největší soutěžní BBQ organizace na světě sídlící v americkém Kansasu. Evropské týmy se během víkendu utkají hned ve čtyřech grilovacích disciplínách o mistra BBQ. Máme i malou ochutnávku našláplýho programu, plnýho fajn hudby od kapel jako Lake Malawi, Oli Alchemy nebo třeba Sendwitch. Kuchařské show v podání gril masterů z celýho světa, ale i našich hvězdných šéfkuchařů. Vystoupí například kapitán českého Národního týmu kuchařů a cukrářů Honza Horký, který předvede svůj um spolu s německým grill masterem Karlem Heinzem z Mnichova. Nebude chybět vystoupení kluků z Na Stojáka i oblíbené soutěže a mnoho dalšího. Jo a nezapomeň vzít všechny děti s sebou, nejenomže se svým bejbypankem vystoupí Kašpárek v rohlíku, ale v Primáčkově dětské zóně bude pro ně přichystáno spoustu zábavy, takže si v klidu vychutnáte svoje jídlo i drink.

Kupuj vstupenky v předprodeji, letos k tomu dost ušetříš. Sleduj náš Facebook a web a po akci dej vědět fotkou s burgerem označenou #burgerfestprague.

Autor článku

redakce Prima Living

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty