Objevte restauraci Špejle a užijte si jedinečný gastronomický zážitek díky špejli v každém jídle

Slyšeli jste už o skvělé pražské restauraci, která nabízí jen výborné věci na špejli? Že ne? My vám nyní představíme Špejli – restauraci bez menu, kterou si určitě zamilujete!

Vybírejte očima a podle nálady. Tak zní jedno z hesel restaurace Špejle, kde je nabídka jídel rozdělena do tří sekcí: studené, teplé a sladké. Všechno najdete napíchnuté na špejli, která slouží jako skvělý designový prvek, vtip, ale i jako účtenka v restauraci. My jsme si vybrali dobroty na portálu Dáme jídlo, kde mají opravdu široký výběr, kde nechybí speciální nabídky nebo Špejle sety 12 ks, z kterých jsme si nakonec vybrali i my.

Volba padla na Špejle box 12 kusů s názvem Srdcovky (660 Kč), kde najdete ty nejoblíbenější dobroty zákazníků. 4x hovězí roastbeef s tatarkou a strouhaným vaječným bílkem pro milovníky masa, 4x marinovaný losos s wasabi majonézou, crème fraîche, lososovým kaviárem a wakame řasami pro milovníky lehčích jídel. A v neposlední řadě 4x vajíčkový salát na bagetě s bylinkami – výborný chlebíček pro ty, kteří třeba dávají přednost bezmasé stravě.

Pokud vám nepadl do oka Špejle box srdcovky, na portálu Dáme jídlo můžete zkusit také: vegetariánský box, box s dezerty, box plný ryb a seafood nebo bezlepkový box. A pokud je to vaše premiéra, vsaďte na degustační set, kde najdete hned 12 různých chlebíčků.

Jak vidíte, vybere si opravdu každý dle svých chutí. Za nás doporučujeme restauraci Špejle jak díky skvělému gastronomickému zážitku, tak díky skvělému konceptu špejlí, na které budete určitě rádi vzpomínat. Ideální je to i pro spontánní večírky, kdy vás a vaše hosty přepadne hlad :)

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty