Objevte poctivou českou klasiku z Vinohradského Parlamentu, která nikdy nezklame!

Chcete si pochutnat na tradiční domácí kuchyni? Objednejte si dovážku až domů z Vinohradského Parlamentu, který má vždy na výběr hned z několika poctivých českých lahůdek, a to od polévek přes hlavní chody až po dezerty.

Občas každý z nás dostane chuť dát si pořádný guláš nebo babiččinu svíčkovou – a právě v ten moment je Vinohradský Parlament přesně ta restaurace, kterou hledáte. Nabídka se mění každý den a vždy je dostatečně široká, aby si vybral opravdu každý, včetně vybíravých dětiček. Na ty tady totiž myslí jak s velikostí porcí, tak i se speciální nabídkou výhradně pro ně, a jejich rodiče zase potěší přijatelné ceny. Pokud si chcete objednat něco jen tak na chuť, třeba k pivu, v Parlamentu myslí i na to – nezapomněli na tradiční nakládaný hermelín ani na skvělé utopence.

S kolegy jsme se rozhodli, že si zlepšíme pátek něčím opravdu dobrým z české kuchyně. Objednali jsme si na Dáme jídlo silný kuřecí vývar s domácími nudlemi (38 Kč), dýňovou polévku (38 Kč) a pak se vrhli na výběr hlavního chodu – ten nám dal trochu zabrat. Nemohli jsme se rozhodnout, co si dát, chuť jsme měli úplně na vše. Nakonec jsme vybrali krůtí Stroganov (148 Kč), kachnu na pepři s domácími kroketami (166 Kč), dozlatova pečené kuřecí stehno s bramborovou kaší a hráškem (137 Kč), kulatou plec na slanině, se špenátem a bramborovými noky (148 Kč) a grilovaný hermelín s bylinkami, americkými bramborami a zeleninou (137 Kč). Pokud budete mít chuť, připraví vám s sebou i domácí limonády – malinovou, citronovou nebo okurkovou.

Objednávka dorazila neuvěřitelně rychle, do tři čtvrtě hodiny, a slečna, která nám objednávku dovezla, byla velice milá. Přivezené pokrmy byly v perfektním stavu, i přes obal bylo cítit, že jsou dostatečně horké. Rozbalená jídla úžasně voněla, o kvalitě použitých surovin tak nebylo pochyb. Jídlo bylo výtečné a v jídelních boxech i lákavě naaranžované. Všichni jsme si moc pochutnali. Za vítěze jsme zvolili kachnu na pepři s dokonale vybranou přílohou – omáčka skvěle fungovala s jemnými bramborovými kroketami.

Restaurace Vinohradský Parlament si od nás nezaslouží nic jiného než velkou pochvalu, a to nejen co se týká kvality použitých surovin a zpracování naší národní kuchyně, ale také velikosti porcí, která je tak akorát. Jídlo z Vinohradského Parlamentu lze vřele doporučit, je to jedna z restaurací s poctivě připravenou českou kuchyní.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty