Ingrid Pavlíček Adamcová

Ingrid studovala na střední hotelové škole a cestovní ruch. Studium zakončila maturitou. Pracovala jako recepční, asistentka prodeje, administrativní pracovnice, vrchní číšník, provozní kavárny a pomocná síla v kuchyni. Nyní je na rodičovské dovolené.

S manželem je dvanáct let a před měsícem měli svatbu. Společně mají dva syny 8 let a 3 roky. Její život se točí kolem dětí, domu a čas věnuje péči o rodinu. O účasti v pořadu přemýšlela už asi deset let a teď přišla ta vhodná chvíle. Chce si to zkusit a něco si dokázat. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na pokoj pro syny a na svatební cestu. Jako zábavu si pro své hosty připraví gravírování na dřevo. Tato jídla si vybrala, protože jim doma chutnají.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že má složitou povahu. Je Kozoroh, ale myslí si, že je extrovert s duší komika a s nohama pevně pod zemí.

Zájmy: Ingrid ráda vaří. Baví ji malování a ruční tvoření. Jezdí na kole, občas si zajde na tenis a chodí na procházky se psem. Mezi její koníčky patří i péče o zahradu.

Vztah k vaření: Ráda připravuje vše, kromě drobného cukroví.

Chutě: Má ráda italskou a přímořskou kuchyni.

Nesnáší: Nesnědla by švába nebo něco, co by hodně zapáchalo.

Motto: V životě se řídí mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí.“

Očekávání: Očekává, že to zvládne v klidu a s nadhledem. Těší se na nový zážitek a zpestření běžného života na mateřské.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty