zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Domácí nanuky Míša
Autor: FOODLOVER.CZ Domácí nanuky Míša

Domácí nanuky Míša

Hodnoceno: 1x
Kupovaný Míša ve svém legendárním obalu určitě nemá konkurenci, o tom žádná. Tahle domácí variace s pravou vanilkou a spoustou tvarohu je ale taky skvělá. Pokud budete mít po ruce čerstvé ovoce, jako jsou meruňky, borůvky nebo třeba jahody, stačí je do nanuku rozmačkat a rázem máte i verzi a ovocem.
do 30 minut
4 nanuky porce

reklama

Postup

  1. V míse dobře rozmíchejte tvaroh se zakysanou smetanou, přidejte vanilkový cukr, vanilku a oslaďte podle libosti. Míra cukru je skutečně jen na vašem uvážení, každý máme svou "cukrovou hranici" někde jinde.
  2. V druhé míse ručním mixérem vyšlehejte smetanu na šlehačku, nemusí být úplně tuhá. Šlehačku mixérem zašlehejte do tvarohové směsi. Směs rozdělte do 4 formiček na nanuky, dejte do mrazáku a nechte přes noc zmrznout.
  3. Pokud chcete, nanuky potřete čokoládovou polevou.

Domácí nanuky Míša  Foto:

Domácí nanuky Míša  Foto:

Domácí nanuky Míša, foto: FOODLOVER.CZ

Kdo je Foodlover.cz ?

FoodloverJmenuju se Tereza Sychrová a můj blog vznikl v létě roku 2012 z čisté lásky k jídlu, vášně k vaření a potřeby seberealizace jinde než ve škole a v práci.

Foodlover.cz jsem především já – od malička velká milovnice jídla a všeho, co s jídlem souvisí, mimo to v posledních letech také milovnice cestování, advokátní koncipientka, nenapravitelný nervák, perfekcionista a rozená pečovatelka o své blízké. Všechno se vším souvisí, a tak tyhle moje vlastnosti zároveň hodně utvářejí i podobu blogu.

Máme pro vás i recept na báječný tvarohový dort Míša, který rozhodně stojí za vyzkoušení:

 

reklama