Donuter Donuts přináší do života velkou porci sladkého pokušení

Donuter Donuts se specializují na výrobu ručně dělaných sladkých donutů, kterým prostě nelze odolat. Poctivá receptura, kvalitní suroviny a ideální chuť, to všechno můžete očekávat, když se do jednoho z donutů zakousnete.

Chcete si své sladké choutky nechat pro sebe? Není nic jednoduššího, než si tuhle nálož plnou cukru objednat domů přes Dáme jídlo :) Ale protože se o dobré věci má člověk podělit, nebuďte troškaři a objednejte si pořádnou krabici plnou donutů klidně do práce a podělte se i s kolegy. Nám se to tedy osvědčilo, donuty jsou velké a málokdo ho sní na posezení úplně sám. Ve více lidech také máte možnost ochutnat více příchutí a to byla na téhle zásilce ta největší zábava!

Big Nutz vás nadchne svou čokoládovo-oříškovou polevou a drcenými pečenými lískovými oříšky. Chocco Boy je krasavec z kynutého těsta s čokoládovou polevou a posypem z drcených arašídů. Máte slabost pro Kinder čokolády? A co teprve donut s polevou z rozpuštěné Kinder čokolády, navíc s nasekanou Kinder tyčinkou? Mighty Kindersson bude přímo pro vás! Pistachcio Jack je už dle svého názvu výborný donut s pistáciovou polevou a křupavými drcenými pistáciemi navrchu.

Pokud vás více láká bílá čokoláda, určitě musíte vyzkoušet Snowman Rafael, který je politý právě bílou čokoládou z italské manufaktury a posypaný kokosovými kousky. Za nás největší favorit! Donut z kynutého těsta s polevou z bílé čokolády a zdobený lyofilizovaným ovocem Lil me. Nemáme co vytknout, sladká bílá čokoláda a lehce kyselé maliny jdou prostě vždycky k sobě.

Určitě všichni znáte oblíbeného žlutého hrdinu Homera Simpsona a jeho legendární růžové donuty. Ochutnejte ho i vy. Donut z kynutého těsta s jahodovou čokopolevou a cukrovými křupinkami Homers Dream. Pro milovníky čokolády máme tip na donut s názvem Duke of Darkness. Donut z kakaového kynutého těsta s tmavou čokoládovou polevou z italské manufaktury. Určitě neuděláte chybu. A cena? Všechny donuty stojí stejně – 79 Kč.

Donuter Donuts má spoustu poboček v Praze nebo v Brně, ale hlavně si své vybrané donuty můžete jednoduše objednat na portálu Dáme jídlo, a vychutnat si tak sladké pokušení úplně kdekoliv a kdykoliv.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty