Burgery, burgery, burgery v Meat & Greet… Jedno z top míst v Praze!

Máte chuť dát si pořádný šťavnatý burger plný čedaru a zeleniny? Tak to jste na správném místě! Meat & Greet servíruje ty nejlepší burgery až pod nos.

Menu z této restaurace objednávejte přes aplikaci či web Dáme jídlo! V nabídce je plno skvělých burgerů a vybere si zde opravdu každý. Již při prohlížení předkrmů jsme byli příjemně překvapeni. V nabídce jsou výtečné cibulové kroužky obalované v pikantních cornflakes nebo mozzarellové tyčinky v panko strouhance. K tomu jsme se rozhodli dát si pivo a limonádu (Thomas Henry tonik bezinka, 59 Kč) z nabídky restaurantu. Ideální kombinace třeba při koukání na hokej s přáteli.

A pak hurá na burgery! Nabídka je velmi široká, bylo až téměř nadlidským výkonem si z těch dvanácti druhů vybrat. V Meat & Greet ale myslí opravdu na všechny a kromě masových hamburgerů s krůtím či hovězím masem najdete v nabídce i varianty pro vegetariány. Nás zaujal třeba zajímavý burger z červené řepy. My jsme si vybrali Burger MAG – klasický burger s čedarem, kečupem, slaninou a čerstvou zeleninou (195 Kč). Hovězí burger byl šťavnatý a výborně ochucený. Slanina krásně křupala a maso se rozplývalo v ústech. Vyzkoušeli jsme také Stracchino (225 Kč), hovězí burger s karamelizovanou cibulí, gorgonzolou a majonézou z portského vína, který potěší všechny gurmány s mlsnými jazýčky.

Jako salát jsme si dali coleslaw s křenem a jablky (60 Kč). Byl lehce pikantní, výborný. Jako přílohu si můžete dát i bylinkové hranolky, steakové hranolky, hranolky ze sladkých brambor apod. My vyzkoušeli bylinkové (50 Kč) i steakové (45 Kč) – chuťově vynikající a dovezli je ještě pěkně horké.

Skvělou variantou v nabídce jsou naked burgery, tzv. nahé burgery, které jsou připraveny bez housky, pouze na salátu. I zde je velký výběr – z jedenácti druhů.

Skvělou tečkou na konec jsou sladké dezerty, například nadýchané lívance s omáčkou z lesních borůvek nebo delikátní čokoládový dort z arašídového másla.

Za nás je Meat & Greet volbou číslo jedna, a to hned z několika důvodů. Kromě výše uvedeného na adresu úžasné chuti jídla byla dovážka velmi rychlá, hezky, vkusně zabalená v papírových obalech, (samozřejmě i s ubrousky), takže respektující ekologii. Navíc osobní vzkaz na papírové tašce nás velmi potěšil a udělal snad větší radost než jídlo samotné. Osobní přístup této restaurace velmi oceňujeme.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější restaurace z nabídky Dáme jídlo. Inspirujte se našimi prověřenými tipy a objednejte si domů hostinu bez práce.


Přečtěte si také

Recepty