Lucie Havlíčková

Má maturitu a nyní studuje VOŠ cestovního ruchu a chodí při studiu na brigády.

Bydlí v domku s rodiči a psem Kubou. Má přítele, za kterým se zrovna stěhuje do nového bytu. Na léto by chtěla odjet za prací do Ameriky a na cestu potřebuje šedesát tisíc, takže by se jí výhra moc hodila. Napadlo ji to, když jednou sledovala Prostřeno!

Charakter: Nemá ráda konflikty, ráda se seznamuje s novými lidmi. Někdy je lehce cholerická, ale lidé o ní prý tvrdí, že je sympatická a milá.

Zájmy: Kreslení, design, cestování, focení a sport. Ráda vaří a podniká různé výlety do přírody, grilování a jiné sešlosti.

Vztah k vaření: Kladný. Často si doma sama vařila a ráda vaří i pro svou rodinu a přátele. Ráda připravuje těstoviny na různé způsoby, v létě často pořádá různá grilování a jiné sešlosti.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří bramborové knedlíky s uzeným masem a zelím. Má ráda českou kuchyni i exotická jídla. Nebojí se ochutnávat nové pokrmy a v kuchyni experimentovat.

Nesnáší: Syrovou cibuli. Při stolování jí vadí špatná společnost, hlasité dýchání, žvýkání s otevřenou pusou a kouření.

Motto: Růže přicházejí po trnech – po všem zlém přijde vždy něco dobrého.Očekávání: Těší se na nové lidi, které potká a na poznání celého průběhu soutěže. Ráda si vyzkouší krizové situace a v neposlední řadě očekává velkou zábavu.Historka z vaření: Jednou si při přípravě večeře nedopatřením uřízla prst novým ostrým nožem. Místo večeře pak strávila s maminkou večer na ambulanci.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty