Novinky na trhu: mlýnek na pepř, čaj na zahřátí nebo exkluzivní francouzský likér

Rádi byste v novém roce ochutnali něco dobrého? Zkuste se inspirovat naším článkem – nechybí v něm něco k pití, ale také tip na kvalitní pepř, který v kuchyni jistě využijete. Zkrátka trojice, která si jistě najde své fanoušky!

Černý Kampotský pepř a dřevěný mlýnek

Pepře La Plantation jsou špičkou na světovém trhu. Získaly již několik cen na mezinárodních gastronomických soutěžích. Jsou balené v praktických tubusech, které je možné použít i jako kořenky. Skvělá sada pro kohokoliv, kdo rád vaří. Černý Kampotský pepř se hodí do každé kuchyně. Svou unikátní chutí a vůní nadchne hned při prvním použití skvělého dřevěného mlýnku s keramickým mechanismem v přírodním buku.

Perfektně ho využijete k dochucení masa nebo zeleniny, pomalu vařených pokrmů, steaků a BBQ včetně tmavých omáček, polévek a příloh. A že by se k pepři hodil i kvalitní mlýnek? Rozhodně! V České republice vyrobený mlýnek La Plantation s elegantním akrylovým tělem a základnou z přírodního buku má osazen kvalitní keramický mechanismus CrushGrind® z Dánska, na kterém si můžete snadno nastavit hrubost mletí. U tohoto mlýnku zůstává nastavená hrubost při používání beze změny. Hrubost mletí se reguluje šroubem na kameni vespod mlýnku, kámen lze po vyšroubování regulačního šroubu vyjmout a snadno vyčistit.

Zimní radost plná jablek a skořice

Mysleli jste si, že vás spojení jablek a skořice už nemůže ničím překvapit? Tak to jste ještě neochutnali čajovou novinku TEEKANNE Apple & Cinnamon, která posune vaši představu o čaji na zcela novou úroveň. Objevte dokonalou kombinaci šťavnatých jablek a voňavé skořice v té nejlahodnější podobě a připravte si čaj obohacený o další pečlivě vybrané ingredience.

Aromatický ovocno-bylinný čaj rozšiřuje pestrou řadu World of Fruits, čajový svět s těmi nejlepšími ovocnými tóny. TEEKANNE se navíc vydalo EKO cestou, a proto zrušilo celofánové obaly na všech krabičkách. Veškeré obaly čajů TEEKANNE jsou tak nyní plně recyklovatelné.

Připijte si skleničkou Grand Marnier

Překvapte svou rodinu a přátele exkluzivní francouzským likérem Grand Marnier. Receptura se zakládá na pravém koňaku v kombinaci s esencí divokých karibských pomerančů odrůdy Citrus Bigaradia a pomalým zráním v sudech francouzského dubu. Díky svému unikátnímu designu bude navíc skvělým dárkem, který potěší všechny milovníky nejen francouzských likérů.

Autentický chuťový zážitek je dán zejména nejvyššími kvalitativními standardy. Vyznačuje se výraznými komplexními ovocnými aromaty, které harmonicky doplňují tóny kandované kůry a vanilky. Je ideálním společníkem pro přípravu long drinků i nedílnou součástí sofistikovaných koktejlů. V pohodlí domova si Grand Marnier vychutnáte i samotný, na ledu nebo v koktejlu Grand Tonic. Prvotřídní místo zaujímá také ve francouzské kuchyni, neboť je součástí mnoha luxusních pokrmů této gurmánsky vyhlášené země.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty