Jitka (27) vystudovala magisterský obor učitelství pro 2. stupeň základní školy, francouzský jazyk a literaturu a etickou výchovu.

Prostřeno! (S30) (33)
Jitka (27) vystudovala magisterský obor učitelství pro 2. stupeň základní školy, francouzský jazyk a literaturu a etickou výchovu.
Brigádně hlídala děti, uklízela a pracovala jako sanitář ve firmě vyrábějící zdravotní prostředky. Nyní je učitelkou na střední škole a učí francouzštinu a společenské vědy. Na střední škole se zamilovala do francouzštiny až tak, že se rozhodla ji studovat dál i na vysoké škole. A protože se jí na škole líbilo, stala se učitelkou. Bydlí sama v pronajatém bytě v Děčíně.
Děti zatím nemá, ale má přítele, se kterým plánuje společnou budoucnost. Do pořadu ji přihlásil její přítel, protože ona na to neměla od střední školy odvahu a jen o tom vždy uvažovala. Zábava bude krtek ve tmě – lano, předměty a zavázané oči. Hosté mají ohmatat předmět a pak napsat, co to je. Její menu je výběr jídel, které má ráda ona i její okolí.
Koníčky, zájmy: Jejím velkým koníčkem je francouzština. Ráda chodí do přírody, miluje houbaření a ráda tvoří rukama. Věnuje se zahradničeni. Baví ji čtení a šití na šicím stroji, Nepohrdne dobrou knihou nebo kriminálkou. Ráda si zabalí do malého batůžku a vyráží poznat svět. Ráda plánuje a hledá levné letenky. Mezi její koníčky patří i vaření. Občas si zajde se proběhnout anebo si zaplavat.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je vesnická holka, která je socializovaná městem. Myslí si, že je takový altruista, pohodář a člověk do nepohody. Je ráda mezi lidmi, stejně tak jako ráda tráví čas i bez nich.
Umí se ozvat, pokud ji někdo opravdu hodně vytočí. Všechny situace se snaží řešit v klidu.
Často si nechává věci na poslední chvíli i když ví, že jí to někdy dožene.
Proč se přihlásila: Do pořadu ji přihlásil její přítel, protože ona na to neměla od střední školy odvahu a jen o tom vždy uvažovala.
Co od soutěže očekává: Těší se na nové chutě a zajímavé recepty. Zároveň se těší, že nahlédne pod pokličku natáčení pořadu, který dlouhá léta sleduje.
Co by udělala s výhrou: Pokud by vyhrála, tak by část výhry investovala do budoucna a část by padla na dovolenou s přítelem, kterou mu slíbila, pokud by vyhrála.
Vztah k vaření: Vaří moc ráda. Pochází z velké rodiny, kde se vaří v rokli a míchá borovicí.
Odmala pomáhala v kuchyni, a to jí zůstalo. Vařit ji naučila její maminka. Je to pro ní relax a ráda vaří pro své blízké. Pokud vaří jen pro sebe, tak vyhledává rychlé recepty jen z jedné pánve.
Zajímavá historka z vaření: Na žádnou příhodu z vaření si nevzpomíná.
Co nejraději vaří: Často vaří dle toho, co najde doma ve spíži nebo v lednici. Nerada plýtvá jídlem a nedostatek surovin jí často přivedl k fajn receptům, které by ji jinak nenapadly.
Co jí: Má ráda italskou kuchyni – líbí se jí její jednoduchost, která si zakládá na dobrých surovinách. Nepohrdne ani poctivou českou kuchyní.
Co nejí, co by nikdy neochutnala: Nemá ráda jídla, kde je zapečený nebo nakrájený banán, a nechutná jí nic s ovocnou příchutí – zejména banánovou a jahodovou (jogurt, pudink atd.). Nejí hrozinky, vařený hrášek. Nejí ryby ani mořské plody a vnitřnosti.
Nikdy by nesnědla nic, co na ni kouká. Dále ryby a mořské plody.
Nejoblíbenější jídlo: Mezi její oblíbená jídla z dětství patří bramborová kaše s nakrájeným salámem nebo uzeninou. Potěší jí i brambory na loupačku s máslem a solí nebo chléb s čerstvým sádlem.
Alergie: Alergii na potraviny nemá.
Co u stolu nesnáší: Při stolování jí vadí vydávání zvuků, které ke stolu nepatří. Vadí jí, pokud někdo dělá u stolu blbosti.
Motto: V životě se řídí mottem: „Kdo křičí, prohrává.“
Sledujte Prostřeno! každý všední den od 16:50 na Primě. Uteklo vám něco? Na prima+ najdete odvysílané epizody a už v pondělí všech pět z celého týdne.
Stáhněte si svoji aplikaci Prima Zone na Google Play nebo v Apple Store.
Výběr pomazánek s domácím pečivem Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Huštěnka smetanová zeleninová polévka Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Bramborové knedlíky plněné uzeným masem, cuketové zelí, opečená cibulka Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Francouzský citronový koláč Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
Jitka Hloušková Zdroj: FTV Prima/ Prostřeno!
redaktorka FTV Prima
Zanechte nám svůj e-mail a 1x týdně vás upozorníme na to nejnovější a nejlepší z našeho webu.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living