návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Bezlepkové low carb bagetky

6 porcí
do 1 hodiny
Bezlepkové low carb bagetky
Bezlepkové low carb bagetky Autor: Hodně domácí
Jakmile jednou ochutnáte tyto low carb bagetky, pochopíte, že i tímto druhem pečiva si můžete zpestřit jídelníček. Stačí si jen najít chvilku a s radostí vytvořit něco domácího!
Reklama

Suroviny (6 porcí)

Reklama

Postup

  1. Tvaroh spolu s vejci rozšlehejte, přilijte vodu nebo kefír a všechny ostatní suroviny.
  2. Všechno rychle zpracujte a nechte chvilku odstát.
  3. Vlhkýma rukama rozdělte na 6 bagetek a vložte do formy.
  4. Nařízněte a posypte kmínem.
  5. Pečte na 170 °C cca 50 minut.
Reklama
Bezlepkové low carb bagetky
Bezlepkové low carb bagetky
Hodně domácí

Hodně domácí
Alena Podolníková

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama