Zlatuše Polachová

Paní Zlatka je opravdu známá tvář. Nejenže vařila a baštila v Prostřeno!, ale také tato rodačka ze severomoravského městečka Brušperku hodně cestovala v pořadu Ženy na cestách.

Zlatuše se vyučila v oboru kuchař – číšník. Pracovala jako pomocná kuchařka a dělala pizzu. Natáčení a vše kolem ji moc bavilo. Momentálně je doma v invalidním důchodu. Je vdaná pětatřicet let, s manželem mají dceru Gábinu a ta má tři syny, které babička ráda hlídá. Pokud by Zlata zvítězila, část výhry by rozdělila mezi ostatní soutěžící a zbytek peněz by dala svým vnukům.

Charakter: Temperamentní, výbušná, usměvavá, vstřícná, dominantní. Při večeři má tendence nepustit ostatní ke slovu. Pasuje se do role upřímné ženy.

Zájmy: Ve volných chvílích se věnuje vaření, rodině, ráda čte a sleduje televizní soutěže.

Vztah k vaření: Zlata vaří denně a stále s chutí. Nejraději připravuje minutky, nemá ráda náhražky, polotovary nebo jídla, která vyžadují dlouhou přípravu. Potrpí si na čerstvé a kvalitní suroviny.

Chutě: Má ráda řeckou kuchyni, steaky, grilování, nemusí pálivé ani příliš sladké.

Nesnáší: Nemusí dušené maso, omáčky, moučníky. Při společném stolování jí vadí, když si někdo olizuje prsty.

Motto: Když jsou šťastní lidé kolem mě, tak jsem šťastná i já…

Očekávání: Poprvé ji do pořadu přihlásila dcera. Nyní je moc ráda, že se může zúčastnit tohoto speciálního týdne a už se těší na další zážitky,

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty