Michal Hruška

Michal se vyučil na středním odborném učilišti automobilním a technickém, kde se vyučil jako obráběč kovů. Následně si udělal rekvalifikační kurz na zámečníka. Po ukončení studia nastoupil jako mechanik u německé firmy v Českých Budějovicích, poté pracoval i v Německu.

Pak nastoupil do další firmy v Kamenici u Prahy, kde pracuje jako operátor kovacích linek a robotizovaných pracovišť. Je rozvedený a bezdětný. Má přítelkyni, ale nežijí spolu. Žije v bytě se svým spolubydlícím.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je tolerantní, společenský a spolehlivý. Občas je náladový a podle jeho přítelkyně je ješitný a žárlivý.

Zájmy:

Mezi jeho koníčky patří stavění modelů lodiček, cestování a procházky. Rád chodí do fitness a na masáže. Pokud má čas a chuť tak rád sleduje filmy.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má velmi pozitivní, vaření ho baví, rád se učí novým věcem, ale nepatří mezi ty, co by vařili každý den a mají vaření jako povinnost. Vaří rád, ale pouze to, na co má chuť, a musí mít na vaření náladu.Rád připravuje palačinky a maso.

Chutě:

Má rád prakticky vše, co je dobře uvařené. Rád poznává nová jídla a chutě.Jeho nejoblíbenějším jídlem jsou palačinky na různé způsoby.

Nesnáší:

Nejí houby, krupičnou a rýžovou kaši. Nikdy by nesnědl šneky a mořské tvory, jako jsou chobotnice, ústřice apod.

Motto:

V životě se neřídí žádným mottem, ale teď u něj v životě platí: Láska i hory přenáší!

Očekávání:

Těší se na poznání nových lidí, získání nových zkušeností a samozřejmě by si přál vyhrát.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty