Markéta Novozámská

Prostřeno! PV - Párkový atentátník

Markéta je nejmladší účastnice týdne, zatím je ve třetím ročníku střední zdravotnické školy oboru zdravotnický asistent.

Je to velmi úspěšná studentka. Rodiče jsou rozvedeni a Markéta bydlí s matkou v domě v Nemochovicích, otce pravidelně navštěvuje. Oba rodiče mají nové partnery a další děti. Markéta má přítele, který tráví hodně času u nich doma. Do pořadu se přihlásila sama, protože Prostřeno! sleduje již roky. Pokud by vyhrála, jela by s přítelem na dovolenou a zbytek peněz by si uložila na další studium.

Charakter: Považuje se za choleričku, která se rychle naštve. Jinak je prý ale přátelská, upřímná a empatická. Nemá ráda lež a přetvářku.

Zájmy: Často chodí do kina, na procházky a do fitka. S oblibou hraje stolní hry, vaří, peče dorty a vyrábí vánoční dekorace.

Vztah k vaření: Vaří od dvanácti let, naučila ji to maminka. Je to další koníček. Ráda připravuje palačinky, těstovinové saláty a obložené mísy.

Chutě: Má ráda českou a italskou kuchyni, svíčkovou a rajskou od maminky a tatarák nebo kachnu od táty.

Nesnáší: Koprovku, tučné maso a zvěřinu. Nikdy by nesnědla květákovou a rajskou polévku, kulajdu a cibulačku. U stolu jí vadí, když se někdo rýpe v jídle.

Motto: Pokud nejde o život, tak nejde o nic.

Očekávání: Těší se, že si vyzkouší něco nového a získá další zkušenosti, protože vaření před kamerou pro cizí lidi je pro ni velká výzva.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty