Petra Jindrová

Petra vystudovala SOU a SŠ Stochov, obor kuchař – číšník s maturitou. Pracovala jako pokladní ve fastfoodu a v obchodech. Jejím posledním povoláním byla pozice kurýr a k té by se ráda vrátila. Nyní je na mateřské dovolené.

Její rodina se skládá ze čtyř členů – jsou to Petra, její manžel Tomáš a dvě dcery – Nellinka (20 měsíců) a dcera Peťulka (5 měsíců). Většinu času tráví Petra s dcerami sama, protože manžel má časově náročnou práci.

Do pořadu jde zkusit štěstí podruhé. Poprvé nevyhrála, ale natáčení se jí líbilo. Účinkovala v roce 2017. Nyní by ráda poznala další nové lidi, ochutnala nová jídla a ráda by se pokusila vyvařit si výhru. Pokud by vyhrála, tak by dopřála něco dětem a rodině. Pořídila by rodinný vůz a dovybavila by byt. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování na trička. Menu poskládala z jídel, která má ráda.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, obětavá, stydlivá, ale také cholerická. Vadí jí pomlouvační a závistiví lidé.

Zájmy:Dříve ráda jezdila na koních i závodně. Nyní tráví nejvíc času s dětmi, chodí na procházky a jezdí na výlety do přírody. Nejvíc ji baví řízení dodávky – to je její slabost.

Vztah k vaření:K vaření má velmi kladný vztah, ale někdy přijdou chvíle, kdy se jí vařit vůbec nechce.

Chutě:Ráda vaří polévky, omáčky, těstoviny, rýži a minutky. Má ráda skoro vše – nejvíc jí chutná kuřecí maso, ryby a vepřová pečeně.

Nesnáší:Nemá ráda vnitřnosti a mořské plody.

Motto:V životě se řídí mottem: ,,Pokud opravdu chcete dosáhnout úspěchu, nikdy se nevzdávejte.‘‘

Očekávání:Ráda by poznala nové přátele, dobrou partu a ochutnala dobrá jídla.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty