Kateřina Kadlecová

Kateřina vystudovala středoškolský obor veřejnosprávní činnost. Pracuje v oboru plánování a koordinace produkce.

Za chvilku bude nastupovat na mateřskou, je v sedmém měsíci těhotenství a očekává syna. Druhá hostitelka žije s přítelem v rodinném domě a z předešlého vztahu má již šestiletou dcerku. Katka se do pořadu přihlásila sama. V soutěži již účinkovala před pěti lety, ale nevyhrála. Nyní se chce pokusit zvítězit podruhé, a kdyby to vyšlo, opravila by koupelnu nebo by si zaplatila svatbu.

Charakter: Usměvavá, tvrdohlavá a výbušná. Někdy prý „naivně optimistická a pak zbytečně zklamaná“.

Zájmy: Ve volném čase ráda jezdí s rodinou na výlety, stará se o zahradu a zvířata, která doma chovají. S partnerem se věnují kutilství.

Vztah k vaření: Je to jeden z koníčků, u kterého se uklidňuje. Často teď vaří svíčkovou, protože chutná dceři a vaří ji společně.

Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří steak s fazolkami, zeleninové hranolky a sýrová omáčka.

Nesnáší: Ústřice – vyzkoušela je dvakrát, a stačilo. Při stolování jí vadí „chytré“ řeči, nemá ráda lidi, kteří jen remcají a urážejí hostitele.

Motto: V životě nemá žádné motto, kterým by se řídila.

Očekávání: Doufá, že potká spravedlivé a normální lidi, kteří budou hodnotit jídlo a bude se s nimi dát normálně bavit. Chce vyhrát.

Historka z vaření: S velmi soutěživou kamarádkou se každý rok účastní soutěže o nejlepší kotlíkový guláš. Poprvé byly poslední, poté předposlední a vloni, když se nijak zvlášť už ani nesnažily, tak vyhrály. Poučení: někdy prostě méně znamená více…

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty