Pavel Sloup

Pavel (48) má středoškolské vzdělání bez maturity. Pracoval čtrnáct let na manažerské pozici v call centrech v České republice a v Chorvatsku.

Nyní je společník ve firmě na obnovitelné zdroje. Jeho další profesí je profesionální DJ. Má přítelkyni, se kterou má dvě děti – Nicolas 5 let a Lionel 2 roky. Přítelkyně je na mateřské dovolené. Starší syn chodí do školky a mladší je doma s matkou. Pavel je přes týden v práci, kdy montuje fotovoltaiku a o víkendech hraje v klubech.

Vedení domácnosti má na bedrech jeho přítelkyně, která se stará o rodinu a její chod. Pavel je milující tatínek na hraní – ve volnu se plně věnuje svým dětem. Má rád vaření, ale má na něj málo času. Jeho rodiče jsou skvělými kuchaři a mnoho let pracovali ve stravování. Otec vedl turistickou restauraci u zámku v Ploskovicích, kde se natáčely různé pohádky.

Maminka mu sekundovala v kuchyni, a proto má Pavel ke gastronomii velmi blízko. Případnou výhru by chtěl využít jako mimorozpočtovou odměnu – dovolenou – pro svou rodinu, která by si tím vykompenzovala jeho častou nepřítomnost.

VSTOUPIT DO DISKUZE

Koníčky, zájmy:
Ve volném čase se věnuje své rodině. Rád jezdí na výlety. Má rád zábavu a dobrodružství.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je energický extrovert s osobitým vystupováním. Je výřečný a prý je vždy středem pozornosti. Je typický Kozoroh. Žádný vrchol není cílem.

Proč se přihlásil:
Má rád vaření, ale má na něj málo času. Jeho rodiče jsou skvělými kuchaři a mnoho let pracovali ve stravování. Otec vedl turistickou restauraci u zámku v Ploskovicích, kde se natáčely různé pohádky. Maminka mu sekundovala v kuchyni, a proto má Pavel ke gastronomii velmi blízko. Drží se českého menu – nikoho neurazí a jsou to jídla, která mají všichni rádi. Jako zábava bude servírováno karaoke.

Co od soutěže očekává:
Rád by zažil zdravé soutěžení, ale počítá určitě i s nějakým taktizováním.

Co by udělal s výhrou:
Případnou výhru by chtěl využít jako mimorozpočtovou odměnu – dovolenou – pro svou rodinu, která by si tím vykompenzovala jeho častou nepřítomnost.

Vztah k vaření:K vaření má velice kladný vztah.

Zajímavá historka z vaření:
Na žádnou příhodu z vaření si nevzpomíná.

Co nejraději vaří:
Nemá jen jednu vyhraněnou kuchyni – rád vaří vše, co jeho rodině a okolí chutná.

Co jí:
Má rád mořské plody, asijskou kuchyni a české omáčky.

Co nejí, co by nikdy neochutnal:
Nikdy by nesnědl krupicovou kaši.

Nejoblíbenější jídlo:
Mezi jeho oblíbená jídla patří tradiční bramborák.

Alergie:
Alergii má pouze na hloupé lidi.

Co u stolu nesnáší:
Při stolování mu vadí nudní lidé.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Hlavně se z toho nezbláznit.“

Soutěžní menu:

Autor článku

Petra Jaroševská

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty